Kto jest właścicielem naszego ciała? Grzegorz Braun o plandemii 

Paweł Skutecki7 sierpnia, 20203 min

Zachęcam państwa żeby nie zlekceważyć okazji do zamanifestowania, że dość już tego. To jest bezprawie, to są w sposób oczywisty niekonstytucyjne praktyki – poseł Grzegorz Braun zaprasza do uczestnictwa w demonstracji „Zakończyć pandemię”. 

W rozmowie z Pawłem Skuteckim poseł Grzegorz Braun mówi nie tylko o tym, dlaczego Polacy powinni wyjść na ulicę i zaprotestować przeciwko zjawisku nazywanemu coraz powszechniej „plandemią”, ale również o tym, że niespodziewanie wśród Polaków zapanowała fala donosicielstwa. Czy minister Szumowski jest nowym ewangelistą? Czy ludzie muszą umierać od odleżyn? Czy Polacy są mniej przywiązani do wolności niż Niemcy? Zobacz całą rozmowę. 

Demonstracja „Zakończyć pandemię” rozpocznie się 16 sierpnia o godzinie 12 na warszawskim Placu Zamkowym. Organizatorzy wydarzenia tak argumentują swój protest: „Generowany medialnie „kryzys koronawirusowy“ jest wykorzystywany do masowej i stałej ekspansji globalnej kontroli i wdrażania totalitarnych rozwiązań prawnych oraz bezkarnego łamania obowiązującego prawa. W szpitalach bezlitośnie rozdzielane są matki od noworodków, odebrano dzieciom prawo do nauki w szkołach, całe rodziny są zamykane na kwarantannie, narzucono wiele zakazów i obowiązków – na podstawie niewiarygodnych testów dających fałszywy wynik, wywołanej paniki i wyolbrzymianego przez polityków i media zagrożenia. Minister Zdrowia w imieniu polskiego rządu powiedział jednoznacznie – wszyscy Polacy muszą być wyszczepieni, co zgodnie z planami BIlla Gatesa, ma potwierdzić elektroniczny certyfikat, a jego brak wiązać się z dyskryminacją i ograniczeniem podstawowych praw. W miejsce szkodliwych i wymuszanych maseczek mają wejść szczepionki, a my wszyscy mamy się podporządkować idei państwa totalitarnego rodem z książek Georga Orwella”.

Udostępnij:

Paweł Skutecki

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Koszyk