Warning: Illegal string offset 'custom_css_post_id' in /home/server214716/ftp/wordpress/wp-includes/theme.php on line 1059

LudziePolskaKsiądz Kneblewski zasłabł na wizji. Wciąż jest w szpitalu

Paweł Skutecki Paweł Skutecki7 sierpnia, 20202 min

Podczas wczorajszej – transmitowanej na żywo – promocji książki „Katolekcje” ksiądz prałat Roman Kneblewski wystąpił z obandażowaną głową. W trakcie spotkania znów zasłabł. Jest w szpitalu. Współpracownicy księdza proszą o modlitwę. 

Fragment przerwanego zasłabnięciem – transmitowanego na żywo przez wRealu24 – spotkania promocyjnego książki „Katolekcje”

Rano ksiądz prałat Roman Kneblewski upadł i stracił przytomność. Trafił do szpitala, gdzie zrobiono mu badania i… wypuszczono do domu. Mimo obandażowanej głowy ksiądz zdecydował się nie odwoływać spotkania promocyjnego książki „Katolekcje”. Podczas spotkania prowadzonego przez redaktora Marcina Rolę wstęp o księdzu Kneblewskim wygłosił poseł Grzegorz Braun. 

Po około trzydziestu minutach spotkania ksiądz Roman Kneblewski zasłabł. Pierwszej pomocy udzielał realizator wRealu24, który jest ratownikiem medycznym. Wezwano pogotowie i ksiądz został przewieziony do warszawskiego szpitala Banacha. Jego życiu nic nie zagraża, tym niemniej z naszych informacji wynika, że zostanie w szpitalu co najmniej kilka najbliższych dni. 

Współpracownicy księdza prałata Romana Kneblewskiego proszą o modlitwę za powrót kapłana do zdrowia. 

Udostępnij:

Paweł Skutecki

Paweł Skutecki

Dziennikarz, działacz społeczny i polityczny. Redaktor naczelny portalu Nasza Polska.

Zobacz także

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

14 − eleven =

Nasza Polska, 2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone