KomentarzePolitykaMinister obrony Niemiec spotkała się z politykami Platformy Obywatelskiej

Karol Kwiatkowski Karol Kwiatkowski20 lipca, 20203 min

Do spotkania minister obrony Niemiec, Annegret Kramp-Karrenbauer, z szefem Platformy Obywatelskiej Borysem Budką i Tomaszem Siemoniakiem doszło tuż po wyborach prezydenckich w siedzibie PO.


O spotkaniu informował sam Tomasz Siemoniak, były szef Ministerstwa Obrony Narodowej rządu PO-PSL: “Wspólnie z @bbudka w siedzibie PO spotkaliśmy się wieczorem z przewodniczącą CDU, minister obrony Niemiec @akk . Rozmawialiśmy o wkładzie @Platforma_org i CDU we współpracę polsko-niemiecką, priorytetach UE i planach @EPP . Omówiliśmy także kwestie polityki bezpieczeństwa w Europie” – pisze na Twitterze.

Internauci nie zostawili suchej nitki na Siemoniaku. Oto tylko kilka przykładów reakcji:

Można mnożyć pytania. W jakim celu politycy PO spotkali się z niemieckim ministrem tuż po wyborach? Czyje interesy reprezentuje PO w Polsce? Czy PO to partia zewnętrzna? Itd. itp. Czy ustalano nową nazwę i logo? Czy rację mieli ci, którzy Rafałowi Trzaskowskiemu w czasie kampanii zarzucali realizowanie niemieckich interesów w Warszawie?

Udostępnij:

Karol Kwiatkowski

Karol Kwiatkowski

Wiceprezes Zarządu Fundacji "Będziem Polakami" - wydawcy Naszej Polski. Dziennikarz, działacz społeczny i polityczny.

Zobacz także

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

eighteen − 12 =

Masz ciekawy temat? Napisz do nas!

Chcesz, żebyśmy opisali Twoją historię albo zajęli się jakimś problemem? Masz ciekawy temat? Napisz do nas! Listy od czytelników wielokrotnie nas zainspirowały, a na ich podstawie powstały liczne teksty. Wiele listów publikujemy w całości. Wszystkie znajdziecie tutaj.

Napisz list: redakcja@naszapolska.pl