Duda zaapelował do PSL, Koalicji Polskiej i Konfederacji. Znamy odpowiedź posła Konfederacji!

Agnieszka Malinowska8 lipca, 20202 min

Prezydent Andrzej Duda zaapelował w środę do PSL, Koalicji Polskiej i Konfederacji, aby spotkali się po wyborach i porozmawiali o istotnych dla Polski sprawach. Znamy odpowiedź posła partii KORWiN i Konfederacji.

W środę pojawiło się oświadczenie Andrzeja Dudy, z którego wynika, iż chce spokojnej i stabilnej polityki. Chce również tworzyć różnego rodzaju rozwiązania. Z tego też powodu zaapelował do polityków z PSL, Koalicji Polskiej i Konfederacji, aby po wyborach 12 lipca wspólnie porozmawiali o istotnych dla Polski sprawach.

ZOBACZ TAKŻE: Duda: apeluję do PSL, Koalicji Polskiej i Konfederacji, spotkajmy się po wyborach, porozmawiajmy o najistotniejszych sprawach

Na ten apel odpowiedział poseł partii KORWiN i Konfederacji – Jakub Kulesza.

Bardzo podoba nam się hasło „Koalicja Polskich Spraw”. Idealnie definiuje Konfederację.

-napisał na Twitterze.

Bardzo chętnie porozmawiamy z Prezydentem RP na temat ważnych dla Polski spraw. Bez różnicy kto tym prezydentem po 12 lipca będzie.

-dodał.

Jaka jest Wasza opinia na ten temat?

Udostępnij:

Agnieszka Malinowska

Od 2013 roku redaktor wielu portali, 2016-2017 zastępca redaktora naczelnego w piśmie Warszawski Wieczór, była stażystka Europosła w Parlamencie Europejskim, 2018-2020 pracownik posła, obecnie redaktor portali ProstozMostu, Prawy.pl, Nasza Polska. Przeprowadziła wiele wywiadów m.in. z wiceminister Anną Gembicką, czy z Jean Marie Le Pen. Od 2021 roku pracownik sklepu Wolnorynkowy. Kontakt: agnesmalinowsky@wp.pl

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Koszyk