Wybory prezydenckie. Janusz Korwin Mikke zdradził czy będzie jeszcze kandydował!

Agnieszka Malinowska3 lipca, 202012 min

W niedzielę odbyły się wybory prezydenckie. Polacy mieli możliwość wyboru prezydenta na kolejną kadencję. Według oficjalnych wyników w lipcu ma odbyć się II tura, w której wezmą udział Andrzej Duda i Rafał Trzaskowski. W ostatnim wywiadzie poseł partii KORWiN i Konfederacji zdradził, czy zamierza jeszcze kandydować w wyborach. 

Kilka dni temu poseł partii KORWiN i Konfederacji – Janusz Korwin-Mikke udzielił wywiadu dla Najwyższego Czasu. Został w nim zapytany o to, czy zamierza jeszcze kiedykolwiek kandydować na prezydenta.

Korwin stwierdził, że na razie trudno mu to przewidzieć, ale na pewno będzie musiał poczekać jeszcze kilka lat. Dodał, iż premier Malezji wygrał wybory w wieku 92 lat.

Za 5 lat to nie wiadomo, co będzie. Trudno powiedzieć.

-zaznaczył poseł.

Co ciekawe zapewnił, że bardzo chętnie wystartuje w wyborach za 15 lat czyli w 2035 roku.

Później Janusz Korwin-Mikke przyznał także, że nie jest politykiem, a uczonym.

To jest ciekawa sprawa. Ja jestem uczonym, a nie politykiem tak naprawdę. Piszę dość głębokie traktaty ekonomiczne z pogranicza teorii podejmowania decyzji itd., a traktowany jestem jak lewicowy krzykacz.

-dodał.

Nie wiadomo dlaczego. Nikt nie czyta tego, co ja napiszę, tylko wszyscy patrzą, co Korwin-Mikke powiedział.

-zakończył.

Co sądzicie na temat jego wypowiedzi?

 

Źródło: nczas.com

 

Udostępnij:

Agnieszka Malinowska

Od 2013 roku redaktor wielu portali, 2016-2017 zastępca redaktora naczelnego w piśmie Warszawski Wieczór, była stażystka Europosła w Parlamencie Europejskim, 2018-2020 pracownik posła, obecnie redaktor portali ProstozMostu, Prawy.pl, Nasza Polska. Przeprowadziła wiele wywiadów m.in. z wiceminister Anną Gembicką, czy z Jean Marie Le Pen. Od 2021 roku pracownik sklepu Wolnorynkowy. Kontakt: agnesmalinowsky@wp.pl

One comment

  • Maciej

    5 lipca, 2020 at 12:28 am

    Jedyny albo jeden z niewielu, którzy nie oglądają się na słupki, tylko mówi co myśli. Demokracja nie toleruje uczciwych.

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Koszyk