Dr Bawer Aondo-Akaa o tym, kto wygra wybory i dlaczego będzie to Andrzej Duda

Paweł Skutecki3 lipca, 20202 min

– Rafał Trzaskowski robi uśmiechy w stronę środowisk narodowych, wolnościowych, jak Pan to ocenia?

– Myślę, że to jest tylko chwyt piarowy, marketingowy, lotów – powiedzmy szczerze – dość niskich. Liczy się wszystko, czyny i słowa, jedno z drugim musi iść w parze. Słyszeliśmy z ust pana prezydenta stolicy, pana Rafała Trzaskowskiego bardzo nieprzychylne słowa nie tylko w kierunku wyborców Konfederacji, ale również wszystkich patriotów, którzy rzetelnie i skutecznie walczą z mordowaniem dzieci nienarodzonych poprzez obrzydliwą aborcję, walczą z ideologią gender…

– Andrzej Duda obiecywał zaostrzenie walki z mordowaniem nienarodzonych dzieci. Sejm poprzedniej i obecnej kadencji niewiele z tym zrobił. Nie obawia się pan, że znów środowiska pro life zostaną w jakiś sposób poświęcone na ołtarzu politycznej poprawności?

– Pan prezydent naszej najjaśniejszej Rzeczypospolitej Polskiej nic nie zrobił pod kątem walki z mordowaniem dzieci nienarodzonych. Nie zrobił nic. Nie zrobił nic również w walce z ideologią gender. To jest moja subiektywna opinia. Ale jest różnica między nie robieniem niczego, a zwalczaniem konserwatyzmu, ruchów pro life i de facto popieraniem mordowania dzieci poprzez obrzydliwą aborcję.

– Kto pana zdaniem wygra drugą turę wyborów prezydenckich?

– Myślę, że pan prezydent naszej najjaśniejszej Rzeczypospolitej Polskiej doktor Andrzej Duda.

Zobacz całą rozmowę:

Udostępnij:

Paweł Skutecki

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Koszyk