Bartłomiej Misiewicz wraca! „Intymny Miś” zrobi furorę?

Paweł Skutecki21 czerwca, 20203 min

Bartłomiej Misiewicz przeszedł do legendy. Młody współpracownik ministra obrony narodowej Antoniego Macierewicza jest już bohaterem dowcipów, symbolem buty działaczy partii rządzącej, a teraz może stać się konkurentem Janusza Palikota. Wódka „Misiewiczówka” jest już dostępna w sprzedaży! 

Misiewicz to jedna z najbarwniejszych postaci polskiej polityki ostatnich lat. Szturmem wdarł się na czołówki gazet po tym, jak kazał żołnierzom salutować, a krótko później spędził pięć miesięcy w areszcie na zaproszenie Centralnego Biura Antykorupcyjnego, które zarzuciło mu powoływanie się na wpływy i czerpanie z tego korzyści materialnych. Rok temu – w czerwcu – wyszedł na wolność i zaczął się zastanawiać nad dalszą drogą zawodową. Wybrał biznes. 

W marcu 2020 roku Misiewicz zarejestrował spółkę Alleati Holding, której flagowym produktem jest wódka „Misiewiczówka”. „To prawdopodobnie jedyna wódka, która smakuje nawet wtedy, gdy nie jest schłodzona” – czytamy na stronie internetowej producenta. „Nasza receptura oparta jest na starannie pielęgnowanych kłosach pszenicy, bez żadnego opryskiwania i bez dodatków detergentów. Kwintesencją oferowanego produktu jest woda źrodlana. Wszystko to służy temu, aby wytworzyć niezapomniany smak delikatności, z minimum goryczy typowej wódki, a na następny dzień móc od rana cieszyć się wspomnieniami z degustacji”.

Producent przekonuje, że „Misiewiczówka” jest doskonałą bazą do autorskich drinków, takich jak m.in. „Wściekły Miś”, „Intymny Miś” czy „Nietypowy Miś”. 

Udostępnij:

Paweł Skutecki

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Koszyk