Polityka„Andrzej Duda prezydent polskich spraw” – hasłem wyborczym prezydenta

Karol Kwiatkowski Karol Kwiatkowski19 czerwca, 20202 min

„Andrzej Duda prezydent polskich spraw” – to hasło wyborcze ubiegającego się o reelekcję prezydenta Andrzeja Dudy, zaprezentowane w piątek przez jego sztab wyborczy.

Rzecznik sztabu prezydenta Adam Bielan prezentując hasło podkreślił, że Andrzej Duda udowodnił, że zawsze jest blisko ludzi, jest blisko spraw, którymi żyją Polacy. „Jest pierwszym prezydentem, który jako kandydat i jako prezydent odwiedził wszystkie 380 powiatów w Polsce” – zaznaczył Bielan.

Według niego, obecny prezydent potrafił też skutecznie zabiegać o sprawy polskie, szczególnie na arenie międzynarodowej. „Skutecznie zabiegał o zwiększenie naszego bezpieczeństwa poprzez walkę o to, żeby na naszym terytorium stacjonowali żołnierze amerykańscy. Skutecznie zabiegał o kwestie związane z polskim bezpieczeństwem energetycznym, to jest kwestia rozbudowy gazoportu, to jest kwestia budowy nowego gazociągu Baltic Pipe” – mówił Bielan. (PAP)

Udostępnij:

Karol Kwiatkowski

Karol Kwiatkowski

Wiceprezes Zarządu Fundacji "Będziem Polakami" - wydawcy Naszej Polski. Dziennikarz, działacz społeczny i polityczny.

Zobacz także

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

two × five =

Masz ciekawy temat? Napisz do nas!

Chcesz, żebyśmy opisali Twoją historię albo zajęli się jakimś problemem? Masz ciekawy temat? Napisz do nas! Listy od czytelników wielokrotnie nas zainspirowały, a na ich podstawie powstały liczne teksty. Wiele listów publikujemy w całości. Wszystkie znajdziecie tutaj.

Napisz list: redakcja@naszapolska.pl