PolitykaPojedynek na listy. Trzaskowski pisze o „chorobie nienawiści”

Paweł Skutecki Paweł Skutecki12 czerwca, 20202 min

Kilka dni temu do mediów dostał się list prezesa Prawa i Sprawiedliwości skierowany do członków i sympatyków tej partii. Dzisiaj do tych samych adresatów napisał Rafał Trzaskowski. 

„Zwycięstwo kandydata KO oznaczałoby ciężki kryzys polityczny, społeczny i moralny” – pisał Jarosław Kaczyński. Rafał Trzaskowski jest zupełnie innego zdania. „Od wielu lat polskie życie polityczne trawi choroba nienawiści” – pisze obiecując, że w przypadku wygranej będzie prezydentem także członków i sympatyków PiS. „Nie patrzcie proszę jednak na mnie jak na wroga bo nie jestem Waszym wrogiem. (…) Uważam, że Polsce potrzebny jest silny Prezydent, który na każdego będzie patrzył tak samo – niezależnie od tego jaką partię reprezentuje lub jakiej partii jest sympatykiem”. 

Udostępnij:

Paweł Skutecki

Paweł Skutecki

Dziennikarz, działacz społeczny i polityczny. Redaktor naczelny portalu Nasza Polska.

Zobacz także

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

18 − 7 =

Masz ciekawy temat? Napisz do nas!

Chcesz, żebyśmy opisali Twoją historię albo zajęli się jakimś problemem? Masz ciekawy temat? Napisz do nas! Listy od czytelników wielokrotnie nas zainspirowały, a na ich podstawie powstały liczne teksty. Wiele listów publikujemy w całości. Wszystkie znajdziecie tutaj.

Napisz list: redakcja@naszapolska.pl