Trzaskowski ma już 100 tys. podpisów

Karol Kwiatkowski7 czerwca, 202012 min

Sztab kandydata na prezydenta Rafała Trzaskowskiego poinformował w niedzielę rano o przekroczeniu progu wymaganych stu tysięcy zweryfikowanych podpisów pod jego kandydaturą. W niedzielę urzędujący prezydent stolicy ma odwiedzić Tarnów i Busko-Zdrój, a później pojechać do Kielc i Starachowic.Posłowie Koalicji Obywatelskiej informowali w sobotę o uruchomieniu tzw. „licznika mobilizacji” przy ulicy Kruczej 47a w Warszawie, na którym będzie wyświetlana i co godzinę aktualizowana liczba zebranych podpisów pod kandydaturą Trzaskowskiego.

Sztab Trzaskowskiego poinformował w niedzielę po godzinie 7 o zebraniu 103 648 zweryfikowanych podpisów pod jego kandydaturą. Czas na zebranie mija w środę 10 czerwca.

Kandydat KO na prezydenta ma odwiedzić w niedzielę województwa małopolskie i świętokrzyskie. W Tarnowie planowany jest briefing i dalsze zbieranie podpisów poparcia. W Busku Zdroju Trzaskowski ma spotkać się z mieszkańcami i również tam będzie zbierał podpisy. Potem ma spotkać się też z mieszkańcami i samorządowcami z Kielc i Starachowic.

Udostępnij:

Karol Kwiatkowski

Wiceprezes Zarządu Fundacji "Będziem Polakami" - wydawcy Naszej Polski. Dziennikarz, działacz społeczny i polityczny.

One comment

  • Paweł K.

    7 czerwca, 2020 at 12:56 pm

    Ale bez jednego!
    =-O 😉 🙂 :-! :O 😀 O:-)

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Koszyk