Globalna petycja: „Nie dajmy się zwariować pandemii”

Paweł Skutecki24 maja, 202052 min

Pod adresem www.vaccineappeal.com można podpisać petycję skierowaną do rządów i parlamentów wszystkich państw świata. „Nie chcemy „nowej normalności” i totalnej kontroli wprowadzanej na fali wywołanej przez media paniki!” – apelują autorzy petycji. 

Petycja ma sześć punktów. Wśród nich znajdują się między innymi zakaz finansowania WHO przez prywatne podmioty, zakaz wymuszania jakichkolwiek procedur medycznych, w tym szczepień, dochodzenia w sprawie fundacji Billa i Melindy Gatesów, respektowania wolności słowa i prawa do zgromadzeń. 

Dotychczas petycję podpisało tysiąc osób fizycznych i trzy organizacje: International Revolution for Choice, Ogólnopolskie Stowarzyszenie Wiedzy o Szczepieniach „STOP NOP” i Ligue Nationale pour la Liberte des Vaccinations. 

Petycję można przeczytać i podpisać tutaj: www.vaccineappeal.com 

Udostępnij:

Paweł Skutecki

5 comments

 • Marek Rogalska-Janc

  24 maja, 2020 at 11:35 am

  Nie chcę „nowej normalności” i totalne kontroli wprowadzanej na fali wywołanej przez media paniki

  Reply

 • Malgorzata

  24 maja, 2020 at 11:37 pm

  Wolnosc slowa, wybor, nie totalitaryzm!

  Reply

 • Grzegorz

  26 maja, 2020 at 9:11 am

  Jestem przeciw obcym rzadom,a skoro my w Polsce wybieramy rzad dla nas by nas reprezentowal,dla nas poswiecal swoj wklad a ten rzad slucha obcych,w takim razie nie moj,Polski,I dlatego,zadnych wyborow,I wtedy zaczyna dzialac prawo konstytucyjne,a reszte sobie w niej wyczytajcie,dudnie o tym od pietnastu lat,mam 50 I dzisiaj po tym wale w skali swiata I calej historii ludzkosci stwierdzam ze moje najpiekniejsze chwile zycia przezylem w czasach socjslizmu,czy to sie kurwa komus podoba czy nie.30 pierdolonych rzadow pseudodemokracji I walow wykreconych na kosmiczne siano I nikt nigdy za nic nie beknal,to jest kurwa panstwo prawa?

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Koszyk