[WAŻNE!] To nie „ten” Leszek Borkowski chciałby nam wszczepiać implanty

Paweł Skutecki21 maja, 20202 min

14 maja opisaliśmy tajemniczą spółkę, która podjęła współpracę z amerykańskim partnerem i zamierza produkować implanty. Mało tego: chciałaby wszczepić je nawet całej populacji. Jej prezesem jest – według oficjalnej, zarejestrowanej na giełdzie NewConnect, stronie internetowej Leszek Borkowski. Imiennik byłego szefa Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych.

W artykule „Spółka od konopii wszczepi nam wszystkim implanty?” Opisywaliśmy ze szczegółami kontekst umowy i obu partnerów – polską i amerykańską spółkę. Artykuł zakończyliśmy akapitem mówiącym o prezesie spółki – Leszku Borkowskim. Napisaliśmy wówczas, że: „Nie ma o nim żadnych informacji. Jest jednak możliwe, że to ten sam Leszek Borkowski, który jest doktorem nauk farmaceutycznych, byłym prezesem Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych”. 

Dziś już wiemy na pewno. To nie jest ten sam Leszek Borkowski. Były szef URPL odezwał się do naszej redakcji. Kategoryczne zdementował te domysły: nie był i nie jest prezesem spółki Hemp&Wood SA, ani nie ma żadnych innych związków z tą spółką. 

Pana doktora oczywiście serdecznie przepraszam i dziękuję za szybkie wyjaśnienie sytuacji, które ma ogromną wartość nie tylko dla inwestorów NewConnect, ale i dla nas wszystkich. 

Udostępnij:

Paweł Skutecki

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Koszyk