PolskaTylko u nasRafał Trzaskowski robi kampanię w samorządzie? Radny pokazał mail!

Paweł Skutecki Paweł Skutecki20 maja, 20202 min

Radny warszawskiej Pragi Ernest Kobyliński pokazał dzisiaj mail od Rafała Trzaskowskiego.  To nie wszystko. Radny podejrzewa, że podpisy potrzebne do rejestracji kandydata na prezydenta są zbierane w urzędach.

Mail mieli otrzymać radni wszystkich warszawskich dzielnic. Rafał Trzaskowski pisze w nim, dlaczego zamierza zrezygnować z prezydentury Warszawy na rzecz bycia prezydentem kraju: „Podejmuję trudną walkę o fotel prezydenta kraju, aby samorządy nadal były silne i niezależne, aby mogły realizować swoje zadania i priorytety, wynikające przecież z najlepszej wiedzy o tym czego rzeczywiście potrzebują ich mieszkańcy”.

Trzaskowski „uspokaja” odbiorców maila, że gdyby został prezydentem, to nie muszą się obawiać komisarza. „Jako Prezydent elekt będę namawiał rząd do zastosowania „wariantu Gdańskiego” – powołania na te 3 miesiące p.o. Prezydenta spośród dotychczasowych wiceprezydentów” – czytamy.

Udostępnij:

Paweł Skutecki

Paweł Skutecki

Dziennikarz, działacz społeczny i polityczny. Redaktor naczelny portalu Nasza Polska.

Zobacz także

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

5 × 1 =

Masz ciekawy temat? Napisz do nas!

Chcesz, żebyśmy opisali Twoją historię albo zajęli się jakimś problemem? Masz ciekawy temat? Napisz do nas! Listy od czytelników wielokrotnie nas zainspirowały, a na ich podstawie powstały liczne teksty. Wiele listów publikujemy w całości. Wszystkie znajdziecie tutaj.

Napisz list: redakcja@naszapolska.pl