Stanisław Michalkiewicz wraca do „Naszej Polski”!

Paweł Skutecki13 maja, 202022 min

Od najbliższego czwartku na łamy „Naszej Polski” wraca Stanisław Michalkiewicz. W każdy czwartek będzie można przeczytać świeży felieton mistrza polskiej publicystyki. 

Stanisław Michalkiewicz jest prawnikiem, nauczycielem akademickim, eseistą, pisarzem, publicystą. Za czasów komuny był działaczem organizacji niepodległościowych, w stanie wojennym internowany i osadzony w Białołęce, gdzie zaprzyjaźnił się z Januszem Korwin-Mikkem. Od 1978 roku do upadku komuny był pod obserwacją Służby Bezpieczeństwa. Pod koniec lat 80. był jednym z założycieli stowarzyszenia Ruch Polityki Realnej, później przekształconego w partię UPR. 

Publikował w wielu tytułach, od „Najwyższego Czasu!” Do „Gazety Polskiej”, pojawiał się regularnie w Radiu Maryja i Telewizji Trwam, ale i w Polskim Radiu. 

Od czwartku wraca do „Naszej Polski” gdzie publikował przez wiele lat. 

Udostępnij:

Paweł Skutecki

2 comments

 • Gln

  13 maja, 2020 at 1:25 pm

  Rewelacja. Jestem z wami od tygodnia, a to co mnie tu ściągnęło, to przekonanie, że SM nadal tu publikuje.

  Reply

 • Dr. Paul Kopetzky

  23 maja, 2020 at 12:15 pm

  Bardzo dobrze, ponieważ SM jak i JKM czy RAZ są najlepszymi publicystami w naszym ukochanym, postępowym i socjalistycznym kraju, niestety. Nikt oprócz nich lepiej chyba nie potrafi tego ukazać, zanalizować i wytłumaczyć. Są oni godnymi następcami m.in. S. Kisielewskiego w walce z destrukcyjnym socjalizmem, demoracja czy komunizmem.
  Gratulacje dla nich wszystkich oraz oczywiście Redakcji NP, jaką znam od więcej niż kilkunastu lat!
  Pozdrowienia z Liegnitz!

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Koszyk