Doda ostro o rapujących politykach! Jesteśmy zaskoczeni

Agnieszka Malinowska13 maja, 20202 min

Ostatnio bardzo głośna jest akcja charytatywna #hot16challenge, w której biorą udział zarówno artyści jak i politycy. Mają 72 godziny na nagranie swojej piosenki. Pod piosenką w opisie znajduje się link do zbiórki ze strony SiePomaga. Pieniądze ze zbiórki przeznaczone są na pomoc w związku z koronawirusem. Rapujący politycy nie spodobali się jednak Dodzie! Zobacz co powiedziała.

(fot. zrzut ekranu/YouTube)

Swoje piosenki pokazali już m.in. prezydent Andrzej Duda, poseł Janusz Korwin-Mikke oraz poseł Artur Dziambor.

Jak widać nie spodobało się to jednak Dorocie Rabczewskiej, znanej bardziej jako „Doda” dlatego postanowiła skomentować to na swoim Facebooku.

Wydaje mi się, że challenge dla artystów powstał dla artystów żeby pomoc służbie zdrowia. Nie dla polityków, którzy powinni zrobić wszystko żeby ta pomoc była zbędna. Kraj pogrążył największy gospodarczy kryzys, ludzie przezywają życiowe dramaty i nie czekają na polityków, którzy rapują. I to jeszcze tak słabo.

-napisała.

Wiele osób poparło artystkę, jednak byli i tacy, którzy ją skrytykowali.

 

Co sądzicie na temat jej wypowiedzi? Zgadzacie się?

Udostępnij:

Agnieszka Malinowska

Od 2013 roku redaktor wielu portali, 2016-2017 zastępca redaktora naczelnego w piśmie Warszawski Wieczór, była stażystka Europosła w Parlamencie Europejskim, 2018-2020 pracownik posła, obecnie redaktor portali ProstozMostu, Prawy.pl, Nasza Polska. Przeprowadziła wiele wywiadów m.in. z wiceminister Anną Gembicką, czy z Jean Marie Le Pen. Od 2021 roku pracownik sklepu Wolnorynkowy. Kontakt: agnesmalinowsky@wp.pl

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Koszyk