KulturaMuzykaWiadomościDoda ostro o rapujących politykach! Jesteśmy zaskoczeni

Agnieszka Malinowska Agnieszka Malinowska13 maja, 20202 min

Ostatnio bardzo głośna jest akcja charytatywna #hot16challenge, w której biorą udział zarówno artyści jak i politycy. Mają 72 godziny na nagranie swojej piosenki. Pod piosenką w opisie znajduje się link do zbiórki ze strony SiePomaga. Pieniądze ze zbiórki przeznaczone są na pomoc w związku z koronawirusem. Rapujący politycy nie spodobali się jednak Dodzie! Zobacz co powiedziała.

(fot. zrzut ekranu/YouTube)

Swoje piosenki pokazali już m.in. prezydent Andrzej Duda, poseł Janusz Korwin-Mikke oraz poseł Artur Dziambor.

Jak widać nie spodobało się to jednak Dorocie Rabczewskiej, znanej bardziej jako „Doda” dlatego postanowiła skomentować to na swoim Facebooku.

Wydaje mi się, że challenge dla artystów powstał dla artystów żeby pomoc służbie zdrowia. Nie dla polityków, którzy powinni zrobić wszystko żeby ta pomoc była zbędna. Kraj pogrążył największy gospodarczy kryzys, ludzie przezywają życiowe dramaty i nie czekają na polityków, którzy rapują. I to jeszcze tak słabo.

-napisała.

Wiele osób poparło artystkę, jednak byli i tacy, którzy ją skrytykowali.

 

Co sądzicie na temat jej wypowiedzi? Zgadzacie się?

Udostępnij:

Agnieszka Malinowska

Agnieszka Malinowska

Zobacz także

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

fourteen + 20 =

Masz ciekawy temat? Napisz do nas!

Chcesz, żebyśmy opisali Twoją historię albo zajęli się jakimś problemem? Masz ciekawy temat? Napisz do nas! Listy od czytelników wielokrotnie nas zainspirowały, a na ich podstawie powstały liczne teksty. Wiele listów publikujemy w całości. Wszystkie znajdziecie tutaj.

Napisz list: redakcja@naszapolska.pl