PolskaWiadomościPoseł Dziambor debiutuje jako raper! Zobacz jego piosenkę! (WIDEO)

Agnieszka Malinowska Agnieszka Malinowska13 maja, 20205 min

Od jakiegoś czasu artyści, a nawet politycy zaangażowali się w charytatywną akcję #hot16challenge2 autorstwa Solara. Nominowane osoby mają 72 godziny na to by nagrać swój utwór! Zobacz jak poszło posłowi Arturowi Dziamborowi.

(fot. zrzut ekranu/YouTube)

Jest to projekt charytatywny, który organizowany jest z fundacją SiePomaga. Pod klipami zawsze znajduje się link ze zbiórką pieniędzy, z której środki przeznaczone zostaną na pomoc w związku z pandemią koronawirusa. Swoje piosenki nagrywają nie tylko muzycy, ale także politycy. Swoje klipy nagrali ostatnio poseł partii KORWiN i Konfederacji Janusz Korwin Mikke oraz prezydent Andrzej Duda.

Teraz kolejny poseł z ramienia partii KORWiN i Konfederacji zaprezentował swoją twórczość. Mowa tutaj o pośle Arturze Dziamborze.

Zostałem nominowany przez Boga Rapu – Janusz Korwin-Mikke do nagrania mojego kawałka w ramach akcji #hot16challenge2#hot16challenge Jest mi bardzo miło. Mam nadzieję, że się Wam spodoba.

-napisał na swoim Facebooku Artur Dziambor.

 

Nagrania można posłuchać tutaj:

 

Podoba Wam się?

 

Udostępnij:

Agnieszka Malinowska

Agnieszka Malinowska

2016-2017 zastępca redaktora naczelnego w gazecie Warszawski Wieczór, była stażystka w PE, 2016-teraz pracuje dla WCz. Janusza Korwin Mikkego, swoje artykuły publikuję na portalach: Prawy, NaszaPolska, ProstozMostu, a także w gazecie Moja Rodzina.

Zobacz także

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

fifteen + 20 =