PolskaWiadomościPoseł Dziambor debiutuje jako raper! Zobacz jego piosenkę! (WIDEO)

Agnieszka Malinowska13 maja, 20205 min
Potrzebujemy Twojej pomocy, żeby wciąż tworzyć niezależne, wolne media. Jak możesz nam pomóc?

 

Za pomocą Pay Pal'a:
Za pomocą przelewu tradycyjnego:

 

Fundacja „Będziem Polakami”
ul. Podhalańska 3
85-123 Bydgoszcz
PKO BP PL04 1020 1462 0000 7902 0326 0783
Tytuł przelewu: darowizna na cele statutowe

Od jakiegoś czasu artyści, a nawet politycy zaangażowali się w charytatywną akcję #hot16challenge2 autorstwa Solara. Nominowane osoby mają 72 godziny na to by nagrać swój utwór! Zobacz jak poszło posłowi Arturowi Dziamborowi.

(fot. zrzut ekranu/YouTube)

Jest to projekt charytatywny, który organizowany jest z fundacją SiePomaga. Pod klipami zawsze znajduje się link ze zbiórką pieniędzy, z której środki przeznaczone zostaną na pomoc w związku z pandemią koronawirusa. Swoje piosenki nagrywają nie tylko muzycy, ale także politycy. Swoje klipy nagrali ostatnio poseł partii KORWiN i Konfederacji Janusz Korwin Mikke oraz prezydent Andrzej Duda.

Teraz kolejny poseł z ramienia partii KORWiN i Konfederacji zaprezentował swoją twórczość. Mowa tutaj o pośle Arturze Dziamborze.

Zostałem nominowany przez Boga Rapu – Janusz Korwin-Mikke do nagrania mojego kawałka w ramach akcji #hot16challenge2#hot16challenge Jest mi bardzo miło. Mam nadzieję, że się Wam spodoba.

-napisał na swoim Facebooku Artur Dziambor.

 

Nagrania można posłuchać tutaj:

 

Podoba Wam się?

 

Udostępnij:

Agnieszka Malinowska

Od 2013 roku redaktor wielu portali, 2016-2017 zastępca redaktora naczelnego w piśmie Warszawski Wieczór, była stażystka Europosła w Parlamencie Europejskim, 2018-2020 pracownik posła, obecnie redaktor portali ProstozMostu, Prawy.pl, Nasza Polska. Przeprowadziła wiele wywiadów m.in. z wiceminister Anną Gembicką, czy z Jean Marie Le Pen. Od 2021 roku pracownik sklepu Wolnorynkowy. Prywatnie interesuje się muzyką oraz od 17 lat gra na skrzypcach. Kontakt: agnesmalinowsky@wp.pl

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

12 + 11 =