Poseł Dziambor debiutuje jako raper! Zobacz jego piosenkę! (WIDEO)

Agnieszka Malinowska13 maja, 20205 min

Od jakiegoś czasu artyści, a nawet politycy zaangażowali się w charytatywną akcję #hot16challenge2 autorstwa Solara. Nominowane osoby mają 72 godziny na to by nagrać swój utwór! Zobacz jak poszło posłowi Arturowi Dziamborowi.

(fot. zrzut ekranu/YouTube)

Jest to projekt charytatywny, który organizowany jest z fundacją SiePomaga. Pod klipami zawsze znajduje się link ze zbiórką pieniędzy, z której środki przeznaczone zostaną na pomoc w związku z pandemią koronawirusa. Swoje piosenki nagrywają nie tylko muzycy, ale także politycy. Swoje klipy nagrali ostatnio poseł partii KORWiN i Konfederacji Janusz Korwin Mikke oraz prezydent Andrzej Duda.

Teraz kolejny poseł z ramienia partii KORWiN i Konfederacji zaprezentował swoją twórczość. Mowa tutaj o pośle Arturze Dziamborze.

Zostałem nominowany przez Boga Rapu – Janusz Korwin-Mikke do nagrania mojego kawałka w ramach akcji #hot16challenge2#hot16challenge Jest mi bardzo miło. Mam nadzieję, że się Wam spodoba.

-napisał na swoim Facebooku Artur Dziambor.

 

Nagrania można posłuchać tutaj:

 

Podoba Wam się?

 

Udostępnij:

Agnieszka Malinowska

Od 2013 roku redaktor wielu portali, 2016-2017 zastępca redaktora naczelnego w piśmie Warszawski Wieczór, była stażystka Europosła w Parlamencie Europejskim, 2018-2020 pracownik posła, obecnie redaktor portali ProstozMostu, Prawy.pl, Nasza Polska. Przeprowadziła wiele wywiadów m.in. z wiceminister Anną Gembicką, czy z Jean Marie Le Pen. Od 2021 roku pracownik sklepu Wolnorynkowy. Kontakt: agnesmalinowsky@wp.pl

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Koszyk