WiadomościZagranicaTen kraj nie walczył z koronawirusem! Zobacz o jaki kraj chodzi

Agnieszka Malinowska Agnieszka Malinowska7 maja, 20202 min

Wiele krajów zarówno w Europie i na świecie walczy aktualnie z pandemią koronawirusa. W wielu krajach pandemia nie ustępuje. Ten kraj jednak nie musiał cierpieć w powodu pandemii. Teraz ogłosił, że od lipca otwiera się dla turystów.

(fot. Pixabay.com)

Mowa tutaj o Gruzji. Kraju, który odnotował zaledwie 615 przypadków zakażenia koronawirusem. Wczoraj premier Gruzji ogłosił, że ich kraj otwarty jest na zagranicznych turystów.

Od połowy czerwca ruszyć ma wewnętrzna turystyka, a od 1 lipca do Gruzji przybywać mają zagraniczni turyści.

Zrobimy to przy pomocy utworzenia bezpiecznych korytarzy na granicach lądowych z naszymi sąsiadami oraz dzięki dwustronnym negocjacjom z interesującymi nas krajami z punktu widzenia turystyki. Te rozmowy już się rozpoczęły.” – powiedział Gacharia – premier Gruzji.

Dodatkowo w Gruzji już od 11 maja ma zostać zniesiony zakaz zakaz wjazdu i wyjazdu ze Tbilisi. Godzina policyjna wciąż będzie obowiązywać.

Na razie do 22 maja w kraju będzie obowiązywać stan wyjątkowy. W sumie na koronawirusa zachorowało 615 osób, z czego 275 osób wyzdrowiało.

Udostępnij:

Agnieszka Malinowska

Agnieszka Malinowska

2016-2017 zastępca redaktora naczelnego w gazecie Warszawski Wieczór, była stażystka w PE, 2016-teraz pracuje dla WCz. Janusza Korwin Mikkego, swoje artykuły publikuję na portalach: Prawy, NaszaPolska, ProstozMostu, a także w gazecie Moja Rodzina.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

19 − thirteen =