Ten kraj nie walczył z koronawirusem! Zobacz o jaki kraj chodzi

Agnieszka Malinowska7 maja, 20202 min

Wiele krajów zarówno w Europie i na świecie walczy aktualnie z pandemią koronawirusa. W wielu krajach pandemia nie ustępuje. Ten kraj jednak nie musiał cierpieć w powodu pandemii. Teraz ogłosił, że od lipca otwiera się dla turystów.

(fot. Pixabay.com)

Mowa tutaj o Gruzji. Kraju, który odnotował zaledwie 615 przypadków zakażenia koronawirusem. Wczoraj premier Gruzji ogłosił, że ich kraj otwarty jest na zagranicznych turystów.

Od połowy czerwca ruszyć ma wewnętrzna turystyka, a od 1 lipca do Gruzji przybywać mają zagraniczni turyści.

Zrobimy to przy pomocy utworzenia bezpiecznych korytarzy na granicach lądowych z naszymi sąsiadami oraz dzięki dwustronnym negocjacjom z interesującymi nas krajami z punktu widzenia turystyki. Te rozmowy już się rozpoczęły.” – powiedział Gacharia – premier Gruzji.

Dodatkowo w Gruzji już od 11 maja ma zostać zniesiony zakaz zakaz wjazdu i wyjazdu ze Tbilisi. Godzina policyjna wciąż będzie obowiązywać.

Na razie do 22 maja w kraju będzie obowiązywać stan wyjątkowy. W sumie na koronawirusa zachorowało 615 osób, z czego 275 osób wyzdrowiało.

Udostępnij:

Agnieszka Malinowska

Od 2013 roku redaktor wielu portali, 2016-2017 zastępca redaktora naczelnego w piśmie Warszawski Wieczór, była stażystka Europosła w Parlamencie Europejskim, 2018-2020 pracownik posła, obecnie redaktor portali ProstozMostu, Prawy.pl, Nasza Polska. Przeprowadziła wiele wywiadów m.in. z wiceminister Anną Gembicką, czy z Jean Marie Le Pen. Od 2021 roku pracownik sklepu Wolnorynkowy. Kontakt: agnesmalinowsky@wp.pl

Leave a Reply

Koszyk