PolskaWiadomościKoalicja Obywatelska wymieni kandydata na prezydenta? Znamy odpowiedź Kidawy-Błońskiej!

Agnieszka Malinowska Agnieszka Malinowska7 maja, 20203 min

Dziś dowiedzieliśmy się, że wybory prezydenckie, które miały odbyć się 10 maja się nie odbędą i zostaną przesunięte na inny termin. W związku z zaistniałą sytuacją spekuluje się o tym, że to doskonały moment na to, by Koalicja Obywatelska „wymieniła” swojego kandydata na prezydenta. Czy to zrobi? Znamy odpowiedź Kidawy-Błońskiej!

fot. PAP

Jak wiadomo wybory nie odbędą się 10 maja, ale w innym terminie. Przez cały ten czas kandydatom trudno było prowadzić jakąkolwiek kampanię prezydencką. Małgorzata Kidawa-Błońska zaliczyła sporo wpadek, a teraz kiedy wybory nie odbędą się w maju spekuluje się, czy Koalicja Obywatelska nie chce podmienić swojego kandydata.

Jeden z dziennikarzy postanowił, więc zapytać Kidawę-Błońską, czy planuje startować w wyborach.

” Na razie mamy chaos. Jeżeli będziemy wiedzieli, na jakich zasadach te wybory się odbędą, to wtedy udzielę panu informacji.” –powiedziała kandydatka na prezydenta KO.

To jednak nie wszystko.

Ciągle pytacie mnie, czy wezmę udział w wyborach. W wyborach tak, w szopce nie. Wybory muszą być zgodne z polskim prawem, konstytucją i przeprowadzone przez Państwową Komisję Wyborczą. Jeżeli to będzie spełnione, biorę udział w wyborach. Ostatnio mamy propozycje nie wyborów, tylko jakichś szopek. Trzeba obywateli i siebie traktować poważnie.

-zaznaczyła.

 

Co o tym sądzicie? Myślicie, że jest to możliwe?

 

 

Udostępnij:

Agnieszka Malinowska

Agnieszka Malinowska

2016-2017 zastępca redaktora naczelnego w gazecie Warszawski Wieczór, była stażystka w PE, 2016-teraz pracuje dla WCz. Janusza Korwin Mikkego, swoje artykuły publikuję na portalach: Prawy, NaszaPolska, ProstozMostu, a także w gazecie Moja Rodzina.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

five × 3 =