Jakub Kulesza ujawnia!

Karol Kwiatkowski22 kwietnia, 20203 min

Na swoim koncie na Twitterze poseł Jakub Kulesza podzielił się we wtorek,  a właściwie ujawnił, swoją wiedzę na temat… No właśnie! Na jaki?

Najlepiej oddać głos Kuleszy, który napisał: – UJAWNIAM! Na temat sieci 5G mam takie samo zdanie jak na temat wszystkiego, co opiera się na PROMIENIOWANIU – ray tracing, stone skimming, microwave, cathode-ray tube, radiography, digital light processing, ultrasonography, megaphone etc. WIECIE JAKI TO MA WPŁYW NA ŻYCIE LUDZKIE?

Po czym dodał, że: „Mam ogromną wiedzę. Wiem np. co oznaczają wymienione przez ze mnie określenia takie jak stone skimming, czy ray tracing :)”.

Na pytanie internauty: A radia Pan słucha Panie P… Pośle? Kulesza odpowiedział: Miałem na liście także radio i ekrany LED, które mamy w telefonach, ale nie zmieściło się w tweecie.

Poseł Kulesz zabrał też głos w sprawie szczepień. Na pytanie: A szczepionki, miszczu? Poseł odpowiedział: Ło panie. Tym bardziej! To jest dopiero promieniowanie naszego układu immunologicznego.

Poseł Jakub Kulesz to Przewodniczący Koła Poselskiego Konfederacja, Członek Prezydium partii Wolność i działacz Stowarzyszenia KoLiber. 

Udostępnij:

Karol Kwiatkowski

Wiceprezes Zarządu Fundacji "Będziem Polakami" - wydawcy Naszej Polski. Dziennikarz, działacz społeczny i polityczny.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Koszyk