PolitykaJakub Kulesza ujawnia!

Karol Kwiatkowski22 kwietnia, 20203 min
Potrzebujemy Twojej pomocy, żeby wciąż tworzyć niezależne, wolne media. Jak możesz nam pomóc?

 

Za pomocą Pay Pal'a:
Za pomocą przelewu tradycyjnego:

 

Fundacja „Będziem Polakami”
ul. Podhalańska 3
85-123 Bydgoszcz
PKO BP PL04 1020 1462 0000 7902 0326 0783
Tytuł przelewu: darowizna na cele statutowe

Na swoim koncie na Twitterze poseł Jakub Kulesza podzielił się we wtorek,  a właściwie ujawnił, swoją wiedzę na temat… No właśnie! Na jaki?

Najlepiej oddać głos Kuleszy, który napisał: – UJAWNIAM! Na temat sieci 5G mam takie samo zdanie jak na temat wszystkiego, co opiera się na PROMIENIOWANIU – ray tracing, stone skimming, microwave, cathode-ray tube, radiography, digital light processing, ultrasonography, megaphone etc. WIECIE JAKI TO MA WPŁYW NA ŻYCIE LUDZKIE?

Po czym dodał, że: „Mam ogromną wiedzę. Wiem np. co oznaczają wymienione przez ze mnie określenia takie jak stone skimming, czy ray tracing :)”.

Na pytanie internauty: A radia Pan słucha Panie P… Pośle? Kulesza odpowiedział: Miałem na liście także radio i ekrany LED, które mamy w telefonach, ale nie zmieściło się w tweecie.

Poseł Kulesz zabrał też głos w sprawie szczepień. Na pytanie: A szczepionki, miszczu? Poseł odpowiedział: Ło panie. Tym bardziej! To jest dopiero promieniowanie naszego układu immunologicznego.

Poseł Jakub Kulesz to Przewodniczący Koła Poselskiego Konfederacja, Członek Prezydium partii Wolność i działacz Stowarzyszenia KoLiber. 

Udostępnij:

Karol Kwiatkowski

Wiceprezes Zarządu Fundacji "Będziem Polakami" - wydawcy Naszej Polski. Dziennikarz, działacz społeczny i polityczny.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

nineteen − 17 =