Piekara: Działaczom ruchów LGBT nie chodzi o żadną równość i tolerancję

Karol Kwiatkowski18 czerwca, 202332 min

Działaczom ruchów LGBT nie chodzi o żadną równość i tolerancję, a o budowę progresywnego, represyjnego świata – napisał w miediach społecznościowych w niedzielę znany pisarz, Jacek Piekara.

Jacek Piekara to polski pisarz fantasy, dziennikarz i redaktor czasopism o grach komputerowych, a także redaktor naczelny czasopisma „Fantasy”.

17 czerwca ulicami Warszawy przeszła Parada Równości. Uczestnicy maszerowali pod hasłem „Wróżymy równość i piękność”, a całe wydarzenie przebiegało spokojnie.

– Za ruchami LGBT stoi zbrodnicza ideologia, elementami której są: wzywanie do zabijania dzieci, przyzwolenie na pedofilię, seksualizację i okaleczanie dzieci, rozpowszechnianie antynaukowych bzdur dotyczących płci, wreszcie wprowadzanie represji i cenzury dla inaczej myślących… – stwierdził pisarz.

– Parady Równości czy „dni dumy” uważam też za groteskowe. Mam luźny stosunek do seksualności i sposobów jej wyrażania, ale to żenujące, że dla uczestników Parad jedynym sposobem samoidentyfikacji i powodem chwały jest publiczne afiszowanie się, jak uprawiają seks. Trochę to mało – uważa Piekara.

Według pisarza: „Jest oczywiste, że nikt nie powinien być prześladowany za orientację seksualną, a wśród homoseksualistów płci obojga są porządni ludzie. Ale jest też oczywiste, że działaczom ruchów LGBT nie chodzi o żadną równość i tolerancję, a o budowę progresywnego, represyjnego świata”.

 

Udostępnij:

Karol Kwiatkowski

Wiceprezes Zarządu Fundacji "Będziem Polakami" - wydawcy Naszej Polski. Dziennikarz, działacz społeczny i polityczny.

3 comments

 • Roman

  4 sierpnia, 2023 at 4:26 pm

  Nie chcemy oglądać tego oszusta i kłamce Biedronia

  Reply

  • PI Grembowicz

   16 sierpnia, 2023 at 3:29 pm

   Właśnie, oficjalna prośba do Redakcji „NP”!
   Proszę zdjąć to obrzydliwe zdjęcie, proszę!
   W imieniu Normalności, Męskości, Przyzwoitości…

   Reply

 • PI Grembowicz

  14 sierpnia, 2023 at 2:07 pm

  Pederastia/homosexualizm = pedofilia tak jak w: islam/koran/muzułmanie/salafici/muslim…

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Koszyk