Kukiz: Jeżeli PiS pomoże wprowadzić moje postulaty, to pomogę tej partii

Jeżeli PiS pomoże wprowadzić postulaty referendów, zmiany ordynacji wyborczych, sędziów pokoju i upodmiotowi obywateli, to pomogę tej partii. Każdej partii pomogę, która będzie chciała takie postulaty wprowadzić – powiedział w piątek w Porannej rozmowie w RMF FM Paweł Kukiz.

Szef koła poselskiego Kukiz’15 wyraził nadzieję, że kolejna rozmowa z Jarosławem Kaczyńskim zakończy się podpisaniem porozumienia ws. startu z list PiS-u w jesiennych wyborach.

W ostatnich tygodniach odbyło się kilka spotkań pomiędzy Paweł Kukizem i Jarosławem Kaczyńskim, które dotyczyły podpisania porozumienia programowego przed wyborami parlamentarnymi. Gość Porannej rozmowy w RMF FM wyraził nadzieję, że kolejna rozmowa zakończy się podpisaniem takiego porozumienia.

Muszę też wiedzieć, czego będzie się domagało ode mnie Prawo i Sprawiedliwość. Nietrudno zgadnąć – głosowania wspólnego. Ja jestem o tyle wygodnym partnerem dla tej partii, że nie mam żadnych oczekiwań w zakresie spółek skarbu państwa, urzędów, ministerstw – mnie interesują tylko i wyłącznie postulaty – stwierdził Kukiz.

Cała rozmowa: RMF FM

Udostępnij:

Karol Kwiatkowski

Wiceprezes Zarządu Fundacji "Będziem Polakami" - wydawcy Naszej Polski. Dziennikarz, działacz społeczny i polityczny.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Koszyk