Semeniuk-Patkowska: Prezes Jarosław Kaczyński cały czas jest w trasie politycznej

Magdalena Targańska12 kwietnia, 20233 min

– Prezes Jarosław Kaczyński przede wszystkim cały czas jest w trasie politycznej – powiedziała Olga Semeniuk-Patkowska popołudniowym Gościu Radia ZET u Beaty Lubeckiej.

 Prezes Jarosław Kaczyński przede wszystkim cały czas jest w trasie politycznej – odpowiedziała Olga Semeniuk-Patkowska – wiceminister rozwoju i technologii, w popołudniowym Gościu Radia ZET u Beaty Lubeckiej, na pytanie „Czy pani wie, kiedy prezes wróci na trasę?”

– Jest najważniejszą osobą w obozie rządzącym. Rekonwalescencja nie przeszkadza w tym, żeby pan prezes Jarosław Kaczyński mógł w sposób swobodny i należyty działać i rządzić w partii – powiedział popołudniowy Gość Radia ZET, dodając: – Prezes Jarosław Kaczyński jest w każdym działaniu, przede wszystkim z przygotowywaniem kampanii, ale też politycznym, jak i rządowym.

Kiedy prezes wróci na trasę pani nie wie.

– Takie decyzje zapadają w innym gremium, gremium politycznym i to zależy od komitetu politycznego, ale jeszcze raz podkreślam, nie łączyłabym rekonwalescencji pana prezesa z jego pracą codzienną, bo ona jest wykonywana.

Źródło i cała rozmowa na radiozet.pl

Udostępnij:

Magdalena Targańska

Leave a Reply

Koszyk