Policja odnalazła samochód zaginionego Jakuba Bocheńskiego

Karol Kwiatkowski1 października, 20222 min

Policja odnalazła w Krakowie samochód należący do zaginionego Jakuba Bocheńskiego – polityka Lewicy z Nowego Sącza (Małopolskie). Ostatnio mężczyzna widziany był w czwartek między godz. 11 a 13 w Krakowie, w pobliżu hotelu przy ul. Dąbskiej 5.

„Wczoraj w godzinach wieczornych policjanci z komisariatu prowadzący poszukiwania, patrolując jedną z ulic w rejonie Płaszowa odnaleźli pojazd należący do zaginionego 30-letniego Jakuba Bocheńskiego” – poinformował PAP w piątek rzecznik komendy miejskiej policji w Krakowie Piotr Szpiech.

Według niego odnaleziony grafitowy renault megane kombi został zabezpieczony i odholowany na policyjny parking.

„Pojazd zostanie poddany szczegółowym oględzinom” – zapowiedział rzecznik zaznaczając, że dalej są prowadzone czynności mające na celu odnalezienie zaginionej osoby.

Jakub Bocheński wyszedł z hotelu Hilton przy ul. Dąbskiej 5 w Krakowie 22 września i udał się w nieznanym kierunku.

Zgodnie z ogłoszeniem o zaginięciu, ubrany był w czarną bluzę z kapturem i dżinsowe spodnie. Mógł przemieszczać się swoim samochodem, który został odnaleziony.

Mężczyzna ma 30 lat, 180 cm wzrostu, brązowe oczy, ciemnobrązowe włosy, ma brodę. Osoby, które widziały Jakuba Bocheńskiego lub mają o nim informacje proszone są o kontakt pod numerami telefonu: 112, 47 83 52 910, 47 83 53 070 lub 505 770 122.(PAP)

autor: Rafał Grzyb

Udostępnij:

Karol Kwiatkowski

Wiceprezes Zarządu Fundacji "Będziem Polakami" - wydawcy Naszej Polski. Dziennikarz, działacz społeczny i polityczny.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Koszyk