Nadawanie przesyłek kurierskich online i bez formalności

Artykuł Sponsorowany23 września, 20227 min

Obecnie nadawanie przesyłek kurierskich – zarówno z perspektywy osób prywatnych, jak i firm – stało się banalnie proste. Każdy może nadać paczkę, list lub paletę. Nie trzeba nawet wychodzić z domu, bo wszystko załatwia się przez internet. Na rynku działa mnóstwo filmu kurierskich, które rozwożą setki przesyłek każdego dnia. Można nadać paczkę z dowolnej miejscowości w Polsce i zostanie ona szybko doręczona pod wskazany adres.

Dostępne są przesyłki krajowe i międzynarodowe, przewoźnik dotrze z nimi także do Niemiec i szeregu innych państw. Można wysyłać upominek do USA lub Wielkiej Brytanii. Jeśli ma to wiązać się z jak najmniejszymi kosztami, to warto zdecydować się na skorzystanie z brokera usług kurierskich. Jest to pośrednik między kurierem a klientem. Z uwagi na regularne i liczne wysyłki ma wynegocjowane z przewoźnikami atrakcyjne stawki – niższe nawet o 70% niż stawki, widoczne na stronach kurierów.

Czy nadawanie przesyłek kurierskich może być tanie?

Każdego nadawcę interesuje to, aby zapłacić jak najmniej za skorzystanie z usług firm przewozowych. Ucieszy zatem fakt, że w przypadku brokerów kurierskich zawsze można liczyć na atrakcyjne ceny. Koszty nadawania przesyłek krajowych i zagranicznych są bardzo atrakcyjne i niemal na każdą kieszeń.

Do wyboru nadawcy mają rozmaitych przewoźników, co pozwala na znalezienie najkorzystniejszej oferty w danym momencie. Na stronie brokera można szybko dokonać wyceny przesyłki, wystarczy podać jej wymiary i kraj doręczenia. Zostaną wyświetlone oferty wszystkich dostępnych przewoźników wraz z cennikiem usług. Pozwala to na błyskawiczne porównanie cen, co przekłada się na sporą oszczędność czasu i nierzadko też pieniędzy.

Platforma brokera kurierskiego jest bardzo intuicyjna, wszystko zostało uproszczone do maksimum. Ma to na celu ułatwienie zamawiania przesyłek, do wyboru jest mnóstwo metod wysyłki paczek, zawsze wyłącznie od sprawdzonych przewoźników. Na tej stronie https://allekurier.pl/nadaj można nadać przesyłkę krajową lub międzynarodową w postaci paczki, listu, do niektórych krajów także palety. Ogromną zaletą korzystania z brokera usług kurierskich jest ograniczenie formalności do minimum. Nie trzeba podpisywać żadnej umowy, zobowiązywać się do wysłania konkretnej liczby paczek w określonym czasie. Zamówienie można złożyć w dowolnym momencie, zgodnie ze swoimi bieżącymi potrzebami i preferencjami. Nie ma żadnych limitów, każdy użytkownik platformy uzyskuje do niej pełen dostęp, dotyczy to również atrakcyjnych cen.

Sposób na szybkie i wygodne nadawanie przesyłek kurierskich

Obecnie najwygodniejszym i najszybszym sposobem pozwalającym na nadawanie przesyłek kurierskich bez ponoszenia wysokich kosztów jest robienie tego na stronie brokera. Będzie to świetne rozwiązanie dla osób zarówno prowadzących własną firmę, jak i indywidualnych klientów, wysyłających paczki sporadycznie.

Wystarczy wypełnić prosty formularz danymi teleadresowymi nadawcy i odbiorcy przesyłki, aby dotarła ona do niego niemalże błyskawicznie. Złożenie zamówienie zajmuje kilka minut, składa się na to kilka kroków. Wszystko odbywa się przez internet, nawet dokumenty przewozowe są wysłane drogą elektroniczną. Trzeba tylko je wydrukować i przykleić na paczkę, po którą zjawi się zamówiony kurier.

Na platformie brokera kurierskiego czeka na użytkowników wiele udogodnień. Można liczyć na zintegrowanie systemów, co przyspiesza transfer paczek. Osoby prowadząca sklep internetowy mogą połączyć go z platformą brokera kurierskiego. Ma to ogromne znaczenie w przypadku wysyłania sporej ilości paczek. Znika konieczność wprowadzania wszystkich danych ręcznie. Wszystko przebiega automatycznie, co przekłada się na ogromną oszczędność czasu.

Udostępnij:

Artykuł Sponsorowany

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Koszyk