Bydgoszcz/ Zmarła kobieta potrącona przez hulajnogę

Karol Kwiatkowski15 września, 202213 min

Tragiczny finał wypadku, do którego doszło 6 września na ul. Wojska Polskiego w Bydgoszczy, gdzie została potrącona kobieta przez użytkownika hulajnogi elektrycznej. 52-latka w ciężkim stanie trafiła do szpitala. Niestety, po kilku dniach zmarła. Sprawą zajęła się już prokuratura – donosi portal i.pl.

Portal informuje, że całe zdarzenie miało miejsce we wtorek 6 września br. około godz. 16.10 na przystanku autobusowym znajdującym się w pobliżu kościoła i marketu Lidl przy ul. Wojska Polskiego. Bliscy poszkodowanej, która w ciężkim stanie trafiła do szpitala, apelowali nawet w mediach społecznościowych do świadków zdarzenia z prośbą o kontakt.

Kobieta walczyła o życie w szpitalu, ale niestety, lekarzom nie udało się jej uratować. Jej śmierć potwierdziła i.pl policja.

– 52-letnia kobieta uczestnicząca w tym wypadku zmarła w środę 14 września – mówi kom. Lidia Kowalska z Zespołu Prasowego Komendanta Wojewódzkiego Policji w Bydgoszczy. – W tej sprawie prowadzone będzie prokuratorskie śledztwo.

Sprawą zajęła się już Prokuratura Rejonowa Bydgoszcz Południe – czytamy na portalu.

– Prowadzimy już postępowanie. Informacja o zgonie kobiety dotarła do nas w środę (14 września) o godz. 13.50 – mówi Włodzimierz Marszałkowski, prokurator rejonowy z Prokuratury Rejonowej Bydgoszcz-Południe. – Przesłuchujemy świadków w celu ustalenia okoliczności tego wypadku. Zlecona została też sekcja zwłok kobiety.

Źródło: i.pl

Udostępnij:

Karol Kwiatkowski

Wiceprezes Zarządu Fundacji "Będziem Polakami" - wydawcy Naszej Polski. Dziennikarz, działacz społeczny i polityczny.

One comment

  • PI Grembovitz

    15 września, 2022 at 3:33 pm

    Postęp techniczny, że aż chce się śmiać… no bo jak…?!
    Vide „Postęp„, Dezerter/Skandal

Leave a Reply

Koszyk