Trzymiesięczny areszt dla podejrzanych ws. m.in. porwania 14-latki w Poznaniu

Poznański sąd podjął w poniedziałek decyzję o tymczasowym aresztowaniu dwojga podejrzanych ws. m.in. uprowadzenia i pozbawienia wolności, oraz zgwałcenia ze szczególnym okrucieństwem 14-latki w Poznaniu – poinformował PAP rzecznik Prokuratury Okręgowej w Poznaniu.

39-letnia kobieta, oraz 17-latek zostali aresztowani na trzy miesiące.

Kobiecie i 17-latkowi przedstawiono zarzuty m.in. uprowadzenia i pozbawienia wolności małoletniej, oraz zgwałcenia ze szczególnym okrucieństwem 14-latki w Poznaniu. Grozi im do 15 lat więzienia.

„Podejrzani składali wyjaśnienia. 17-latek przyznał się, opisał przebieg zdarzenia. Kobieta także opisała przebieg zdarzenia, oświadczyła, że się nie przyznaje, ale z treści tych wyjaśnień wynika, że częściowo się do tych zarzutów przyznaje” – powiedział PAP w poniedziałek rzecznik Prokuratury Okręgowej w Poznaniu prok. Łukasz Wawrzyniak.

Do zdarzenia doszło w piątek po południu; matka dziewczynki zgłosiła się na komisariat i powiedziała, że jej córka została zabrana samochodem spod jednego z marketów znajdujących się na poznańskich Winogradach. Po około dwóch godzinach poszukiwań 14-latkę odnaleziono w Złotnikach koło Poznania.(PAP)

autor: Anna Jowsa

Udostępnij:

Karol Kwiatkowski

Wiceprezes Zarządu Fundacji "Będziem Polakami" - wydawcy Naszej Polski. Dziennikarz, działacz społeczny i polityczny.

2 comments

 • Paweł Kopeć

  25 lipca, 2022 at 2:51 pm

  Takie są właśnie od wielu lat skutki i efekty państwowej, współczesnej, polskiej /!?/ edukacji /!?/, pedagogiki /?!/, wychowania /?!/ z przymusu (do osiemnastego roku życia – Konstytucja Kwaśniewskiego! Co jest czystym absurdem!).
  Dekomunizacja!
  Ponieważ największa komuna i beton partyjniacki, ideowy, komunistyczny, PRL-owski, ponowoczesny, metademokratyczny/ludyczny/ochlokratyczny, neomarxistowski, supersocyalistyczny jest właśnie w polskich szkołach wśród polskich /!?/ nauczycieli /KOD, PO, SLD, Lewica, Strajk Kobiet, KOD, 2050, czarne piątki + marsze z nauczycielkami, uczennicami, studentkami jeszcze za min. edukacji R. Giertycha etc./; potem są sądy itd.
  Można sprawdzić, pójść tam, przekonać się, zobaczyć na własne oczy, jeśli kto nie wierzy…

  • Paweł Kopeć

   25 lipca, 2022 at 3:20 pm

   Ps. „Róbta, co chceta„ to robią /owsiakowszczyzna/! I to konsekwentnie, więc w sumie, co się im młodym, głupim dziwić – to starzy są winni! Deprawacja odgórna – net, kasa, wychowanie bezstresowe, „więcej luzu„, brama, ulica, podwórko jak za komuny, PRL-u, socyalizmu wychowuje + do tego te telewizyjne autorytety medialne: piosenkarze, ćpuny, aktorzy, dziennikarze, sportowcy, rozwodnicy etc.
   Takie dzieci, jacy rodzice – tacy rodzice, jakie dzieci.
   Nic nowego pod słońcem.
   Czy polska młodzież to jest już dno?!

Leave a Reply

Koszyk