Niedzielski: to pierwsze od dwóch lat święta bez restrykcji, spędźmy je rodzinnie

Karol Kwiatkowski16 kwietnia, 202212 min
To pierwsze od dwóch lat święta, które możemy spędzić w gronie rodzinnym, cieszyć się tym, że nie jesteśmy poddani restrykcjom covidowym – wskazał w sobotę minister zdrowia Adam Niedzielski w życzeniach z okazji Świąt Wielkanocnych.

Niedzielski w nagraniu opublikowanym na koncie twitterowym Ministerstwa Zdrowia zwrócił uwagę, że są to pierwsze od dwóch lat Święta Wielkanocne bez restrykcji związanych z epidemią COVID-19.

„To pierwsze od dwóch lat święta, które możemy spędzić w gronie rodzinnym, cieszyć się tym, że nie jesteśmy poddani restrykcjom, nie jesteśmy poddani ograniczeniu naszej swobody spotkań, naszej swobody przemieszczania się. To pierwsze od dwóch lat święta, których covid nie zakłóca nam spokoju i przeżywania” – podkreślił szef MZ.

Minister życzył Polakom zdrowia, szczęścia i radości oraz rodzinnego przeżywania świąt. „Poddajmy się też refleksji tego, co dzieje za naszą wschodnią granicą. To jest jednak też czas, kiedy Rosja zaatakowała Ukrainę. Pomódlmy się za naszych sąsiadów” – dodał Niedzielski.(PAP)

autorka: Karolina Kropiwiec

 

Udostępnij:

Karol Kwiatkowski

Wiceprezes Zarządu Fundacji "Będziem Polakami" - wydawcy Naszej Polski. Dziennikarz, działacz społeczny i polityczny.

One comment

  • Hofer

    18 kwietnia, 2022 at 12:26 pm

    Niedzielski ty bandyto-hipokryto, będziesz…..

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *