Koszalin: trzy osoby zostały zatrzymane wz. ze sprawą znalezionych zwłok kobiety w śmietniku

Karol Kwiatkowski15 marca, 20223 min
Trzy osoby zostały zatrzymane w związku ze sprawą kobiety, której zwłoki znaleziono w poniedziałek we wiacie śmietnikowej przy ul. Moniuszki w Koszalinie. To 33-letnia kobieta oraz dwaj mężczyźni w wieku 40 i 47 lat – poinformował PAP oficer prasowy koszalińskiej policji st. asp. Rafał Skoczylas.

Ciało kobiety zostało znalezione w poniedziałek we wiacie śmietnikowej przy ul. Moniuszki w Koszalinie (woj. zachodniopomorskie). Przy zwłokach nie było dokumentów tożsamości. Policja, jak przekazał we wtorek PAP st. asp. Skoczylas, ustaliła, że zmarłą jest 30-letnia mieszkanka Koszalina.

„Do sprawy zatrzymaliśmy trzy osoby. To 33-letnia kobieta oraz dwaj mężczyźni w wieku 40 i 47 lat. Prowadzone są z nimi czynności. Żadnej z tych osób na tę chwilę nie przedstawiono zarzutów” – powiedział st. asp. Skoczylas.

Dodał, że śledczy oczekują na wyniki sekcji zwłok znalezionej kobiety. Z informacji przekazanych PAP przez rzecznika prokuratury Okręgowej w Koszalinie Ryszarda Gąsiorowskiego wynika, że badania sekcyjne mają zostać przeprowadzone we wtorek późnym popołudniem.

Oględziny ciała na miejscu zdarzenia nie pozwoliły wstępnie ustalić przyczyny zgonu kobiety. Na ciele nie było widocznych ran kłutych czy postrzałowych. Były natomiast obrażenia głowy – stłuczenia, zadrapania.

Jak nieoficjalnie dowiedziała się PAP ze źródeł zbliżonych do śledztwa, zatrzymani i denatka to obywatele Ukrainy. (PAP)

autorka: Inga Domurat

Udostępnij:

Karol Kwiatkowski

Wiceprezes Zarządu Fundacji "Będziem Polakami" - wydawcy Naszej Polski. Dziennikarz, działacz społeczny i polityczny.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *