Apel do Premiera Mateusza Morawieckiego przeciw przymusowi szczepień

Karol Kwiatkowski7 stycznia, 20223 min

W obliczu wprowadzanego stopniowo obowiązku szczepień przeciwko tzw. koronawirusowi, Centrum Życia i Rodziny zdecydowanie sprzeciwia się uderzającej w polskie rodziny szczepionkowej segregacji – czytamy w uzasadnieniu apelu.

Przyjęcie szczepionki jest sprawą indywidualnej decyzji, decyzji sumienia. Wprowadzenie obowiązku szczepień oznacza jego łamanie. Łamanie sumienia to łamanie godności ludzkiej, coś czego nie ma prawa robić żadna władza i żadne państwo – twierdzą autorzy apelu.

Według nich wprowadzenie obowiązku szczepień w takich okolicznościach wprowadzi poważny i głęboki podział społeczny, który w negatywny sposób dotknie polskie rodziny.

Dlatego proszą o podpis pod apelem do Premiera Mateusza Morawieckiego. Podpis można złożyć na stronie: nielamciesumien.pl.

Centrum Wspierania Inicjatyw dla Życia i Rodziny, które jest autorem apelu, zostało powołane, aby dawać publiczne świadectwo o dwóch fundamentalnych prawdach, na których opiera się nasza cywilizacja i wynikający z niej porządek społeczny. Te prawdy to: każdy człowiek ma prawo do życia od poczęcia do naturalnej śmierci oraz rodzina oparta na nierozerwalnym małżeństwie między kobietą a mężczyzną, otwarta na przyjęcie i wychowanie dzieci jest podstawą prawidłowego funkcjonowania społeczeństwa.

Prezesem zarządu jest Paweł Ozdoba.

Źródło: https://nielamciesumien.pl/

Udostępnij:

Karol Kwiatkowski

Wiceprezes Zarządu Fundacji "Będziem Polakami" - wydawcy Naszej Polski. Dziennikarz, działacz społeczny i polityczny.

Leave a Reply

Koszyk