Według Borysa Budki paszport szczepionkowy jest jak bilet tramwajowy

Karol Kwiatkowski23 grudnia, 20212 min

Internautka poinformowała w mediach społecznościowych, że zostałam poproszona o certyfikat „covidowy” przy próbie wejścia do „Min’s Table” w Poznaniu. Borys Budka chciał jej to wyjaśnić.

„Właśnie zostałam poproszona o certyfikat „covidowy” przy próbie wejścia do „Min’s Table” w Poznaniu. Jak dotąd darzyłam sympatią tą restaurację. Od dzisiaj to się zmieniło. Nie polecam ze względu na segregację ludzi” – napisała Kamila Puchalska.

Poseł Budka jej odpisał wyjaśniając: „Podpowiem: gdy będzie Pani jechać tramwajem, też poproszą o bilet. Bez prawa jazdy nie poprowadzi Pani samochodu. Gdy przejdzie Pani na czerwonym – mandat. Państwo ma prawo wprowadzać określone reguły, by chronić obywateli. Wolność nie może oznaczać anarchii. Zdrowych Świąt!”

„Ja też coś Panu podpowiem, państwo ma prawo ustalać zasady które są zgodne z konstytucją o której tak głośno krzyczycie w ostatnim czasie. Porównania których Pan użył są kompletnie nietrafione. Zabieranie wolności obywatelom prowadzi do autorytaryzmu. Coś Panu to mówi?” – odpowiedziała Budce pani Kamila.

Udostępnij:

Karol Kwiatkowski

Wiceprezes Zarządu Fundacji "Będziem Polakami" - wydawcy Naszej Polski. Dziennikarz, działacz społeczny i polityczny.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Koszyk