Rusza infolinia dotycząca Polskiego Ładu

Karol Kwiatkowski16 grudnia, 20212 min

W Ministerstwie Rozwoju i Technologii uruchomiono infolinię dla obywateli i przedsiębiorców. Dzięki niej osoby zainteresowane uzyskają rzetelne informacje na temat rozwiązań Polskiego Ładu. Z wszelkimi pytaniami można dzwonić pod numer 22 765 64 64 – powiedziała wiceminister Olga Semeniuk.

Nadzorowany przez Olgę Semeniuk departament odpowiada za realizację infolinii z ramienia Ministerstwa Rozwoju i Technologii. Multikanałowe Centrum Informacji Polskiego Ładu Infolinia jest jednym z elementów tzw. Multikanałowego Centrum Informacji „Polski Ład”. Od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8.00 do 16.00 będzie można uzyskać kompleksową informację na temat obowiązujących przepisów prawnych, procedur administracyjnych i usług dostępnych drogą elektroniczną oraz o możliwości korzystania z rozwiązań wprowadzanych przez Polski Ład.

Ale nie tylko. Będzie też można otrzymać wsparcie przy wypełnianiu formularzy i wniosków niezbędnych do skorzystania z rozwiązań jakie daje Polski Ład. Więcej: tutaj.  (PAP)

Źródło informacji: MRiT

Udostępnij:

Karol Kwiatkowski

Wiceprezes Zarządu Fundacji "Będziem Polakami" - wydawcy Naszej Polski. Dziennikarz, działacz społeczny i polityczny.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

osiemnaście − szesnaście =