Kukiz o przymusie szczepień: odsunąć tych ludzi, którzy szczepić się nie chcą

Magdalena Targańska10 grudnia, 202113 min

Należy rozpatrywać grupy zawodowe, które powinny być wyszczepione i odsunąć tych ludzi, którzy szczepić się nie chcą, czy to z grup lekarzy czy nauczycieli wysłać ich na urlopy, które są płatne w jakiejś tam formie – powiedział Paweł Kukiz w programie Kwadrans Polityczny.

Gościem porannego programu TVP1 – Kwadrans Polityczny był Paweł Kukiz. Zabrał głos w sprawie obowiązkowych szczepień dla grup zawodowych.

Należy rozpatrywać grupy zawodowe, które powinny być wyszczepione i odsunąć tych ludzi, którzy szczepić się nie chcą, czy to z grup lekarzy czy nauczycieli wysłać ich na urlopy, które są płatne w jakiejś tam formie – powiedział Paweł Kukiz.

Przypomnijmy, że minister zdrowia Adam Niedzielski zapowiedział we wtorek, że od 1 marca planowane jest wprowadzenie obowiązku zaszczepienia dla medyków, nauczycieli i służb mundurowych. Jednak wewnątrz rządu jak i w klubie parlamentarnym PiS nie ma zgody na obowiązkowe szczepienia

Źródło: Twitter

Udostępnij:

Magdalena Targańska

One comment

  • Janusz

    2 stycznia, 2022 at 11:41 am

    Znane są opinie jego otoczenia o nim. Nie bez powodu odsunęli się od niego przyjaciele. Mamonie się sprzedał. Dał się zastraszyć. Stał się tym czym gardzili jego wyborcy. Wlazł i kracze jak wszystkie wrony. Ale podobno zawsze był fałszywy.

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Koszyk