Tusk po trzeciej dawce: Jeśli kochasz, to się szczep!

Karol Kwiatkowski4 grudnia, 20213 min

Przewodniczący Platformy Obywatelskiej Donald Tusk poinformował w mediach społeczościowych, że zaszczepił się przeciwko COVID-19 trzecią, przypominającą dawką. Zaapelował też do rodaków o szczepienie się.

– Dzisiaj dla mnie ważny dzień. Idę na trzecie szczepienie – mówi Tusk w filmie, opublikowanym na Twitterze. – Ważny też dlatego, bo nie tylko że będę czuł się bezpieczniejszy, ale za chwilę są mikołajki. U mnie w domu to szczególny dzień, bo najstarszy wnuk nazywa się Mikołaj, więc ma imieniny, a one są wyjątkowo fajne nie tylko dla niego, bo dostaje najwięcej prezentów, ale wszyscy inni też dostaną prezenty od Mikołaja i będziemy się mogli znowu spotkać w pełnym gronie, zaszczepieni – stwierdza Tusk.

Tusk dodaje, że w rodzinie nie musiał nikogo namawiać do szczepienia się. – Wszyscy byli przekonani, może dlatego, że wszystkim nam na sobie tak bardzo zależy. Domyślacie się, jak bardzo kocham moje dzieci, moje wnuczęta i dlatego jestem taki zadowolony i szczęśliwy, ze wszyscy, którzy są uprawnieni, są już zaszczepieni. Ja też właśnie przyjąłem trzecią, przypominającą dawkę i dlatego będziemy mogli te święta i przywitać Świętego Mikołaja wszyscy razem – kontynuuje w nagraniu.

– Jeśli kochasz, to się szczep – apeluje na koniec Donald Tusk.

Udostępnij:

Karol Kwiatkowski

Wiceprezes Zarządu Fundacji "Będziem Polakami" - wydawcy Naszej Polski. Dziennikarz, działacz społeczny i polityczny.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Koszyk