Australia prosi o pomoc w obronie praw człowieka: „Organizujcie protesty pod australijskimi ambasadami”

Karol Kwiatkowski7 listopada, 20213 min

Prosimy, aby w dniu 4 grudnia 2021 r. w południe udać się do Ambasady lub Konsulatu Australii i zaprotestować w celu obrony praw człowieka ograniczonych przez restrykcje pandemiczne w Australii – apeluje organizacja Reignite Democracy Australia.

Reignite Democracy Australia przez ostatni rok broniła podstawowych wolności dla wszystkich Australijczyków, odkąd brutalnie narzucono im niedemokratyczne restrykcje. Australijczycy stoją w obliczu bezprecedensowych działań rządu, które pozbawiają ich podstawowych praw i wolności – wszystkie egzekwowane ze skrajną agresją przez siły policyjne. Wielu Australijczyków nie czuje się już bezpiecznie w ich niegdyś demokratycznym kraju – wynika z relacji organizacji.

Na inicjatywę zwrócił uwagę Instytut Ordo Medicus: „Ważna inicjatywa Australijczyków – powinniśmy ją wesprzeć. Zniewoleni przez tyranię pseudosanitarną mieszkańcy Australii proszą o organizowanie protestów 04.12. przed ambasadami Australii. Bez czynnego oporu, wszyscy znajdziemy się pod butem multimiliarderów”.

Obywatele Australii regularnie organizują protesty, prosząc o przywrócenie praw człowieka i praworządności. Te demokratyczne demonstracje spotkały się z brutalnym tłumieniem przez policję, która powinna ich chronić. Zamiast tego policja została zamieniona w narzędzie publicznego ucisku. Wielu Australijczyków nie czuje się już bezpiecznie w tym niegdyś demokratycznym kraju.

W stanie Wiktoria protesty stały się polami bitew. Wiktoriańska policja nie pracuje już nad ochroną ludzi, pracuje nad egzekwowaniem ciągle zmieniających się dyrektyw wydawanych przez rząd. Firmy zamknęły się, ludzie są zmuszani do przyjmowania szczepionek bez świadomej zgody, dzieci opuściły miesiące nauki w szkole… kraj jest w niebezpieczeństwie i potrzebujemy twojej pomocy – apeluje australijska organizacja broniąca wolności Australijczyków.

Udostępnij:

Karol Kwiatkowski

Wiceprezes Zarządu Fundacji "Będziem Polakami" - wydawcy Naszej Polski. Dziennikarz, działacz społeczny i polityczny.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

jeden × 2 =