Czy pandemia rzeczywiście jest tak straszna, jak ją malują?

Karol Kwiatkowski3 listopada, 20214 min

Z radością oddajemy w Państwa ręce pozycję „Pandemia zdemaskowana. Nagie fakty o koronawirusie” autorstwa Dr Kariny Reiss oraz Dr Sucharit Bhakdi. Książka ta wychodzi na przeciw wymaganiom współczesnego świata, zagubionego w plątaninie fałszywych czy sprzecznych ze sobą informacji. To wydane przez Wydawnictwo 3DOM dzieło pozwala znaleźć prawdę ukrytą w gąszczu medialnych doniesień, mających jedynie wzbudzić lęk i dezorientację społeczeństwa. Czy pandemia rzeczywiście jest tak straszna, jak ją malują?

Autorzy książki odpowiadają na najważniejsze z pytania związane z epidemią koronawirusa w sposób jasny i pozbawiony tak popularnego wśród polityków krętactwa. Jak sami podkreślają, pozycja ma charakter popularnonaukowy, co sprzyja zrozumieniu tekstu przez osoby spoza branży medycznej. Nie znajdziemy w niej zatem skomplikowanych, naukowych wywodów, a proste i zrozumiałe dla każdego Czytelnika wyjaśnienia. Czy testy PCR dają przypadkowe wyniki? Jak w ogóle doszło do pandemii? Czy istnieje szansa na powrót do normalności? Na te i wiele innych pytań Autorzy chętnie udzielają odpowiedzi, bazując na doskonale udokumentowanych badaniach światowej sławy medyków. Jak zauważają, te naukowe poszukiwania nie trafiają w ogóle do ogółu społeczeństwa. Z inicjatywy Wydawnictwa 3DOM, obywatele mają w końcu szansę poznać niewygodną prawdę o pandemii, która wstrząsnęła światem.

Jak bowiem podkreślają twórcy niniejszej pozycji, ludność została pozostawiona w niepewności. W trakcie jednego z największych kryzysów, z jakim przyszło się mierzyć całej planecie, nikt nie mówi otwarcie o faktach. Nikt nie dba o uczciwe informowanie społeczeństwa o rzeczywistych zagrożeniach ani tym bardziej o tym, co zagrożeniem nie jest. Dwójka badaczy postanowiła to zmienić. Ujawnić to, czego media głównego nurtu z jakiegoś powodu wcale nie chcą przekazać spanikowanym ludziom. Przywołując rozliczne fakty Autorzy zaznaczają, że nie mają przy tym monopolu na prawdę. Pragną jednak podzielić się faktami z innymi, aby każdy Czytelnik był w stanie zbudować sobie swoją własną opinię, w sposób świadomy i uwolniony spod wpływu medialnej i politycznej narracji.

Dr Reiss oraz Dr Bhakdi od roku zajmowali się wyłącznie tematem osławionego przez media koronawirusa. Nieustannie konsultują się z najwyższej klasy lekarzami i uczonymi na całym świecie. Swoją wiedzę, obserwacje i spostrzeżenia złożyli w tejże książce, z radością wydanej przez Wydawnictwo 3DOM:

LINK: https://3dom.pro/18779-pandemia-zdemaskowana-prof-karina-reiss-prof-med-sucharit-bhakdi.html 

Udostępnij:

Karol Kwiatkowski

Wiceprezes Zarządu Fundacji "Będziem Polakami" - wydawcy Naszej Polski. Dziennikarz, działacz społeczny i polityczny.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Koszyk