Sachajko: Bardziej kur**skiej partii nad PSL to nie ma

Karol Kwiatkowski17 sierpnia, 202116 min

Bardziej kurewskiej partii nad PSL to nie ma. Zdradziliście Polskę, Polaków rolników, sprzedaliście Polskę, ograbiliście Polskę i oddaliście obcemu kapitałowi – napisał w mediach społecznościowych poseł Kukiz’15, Jarosław Sachajko do wiceprezesa PSL Krzysztofa Hetmana, który przeprosił za koalicję z Kukiz’15.

Krzysztof Hetman przeprosił za koalicję z Kukiz’15 i zwrócił się bezpośrednio do posła Jarosława Sachajki: „Za to co pan zrobił w Sejmie, będzie musiał pan nosić maseczkę do końca życia, bo trudno będzie pokazać twarz” – mówił w nagraniu udostępnionym w mediach społecznościowych.

Sachajko nie pozostał dłużny i w dosadnych słowach przedstawił swoją opinię o Polskim Stronnictwie Ludowym i Krzysztofie Hetmanie. Padły słowa o „obciąganiu” i „kurewskiej partii”.

Wypowiedź posła Kukiz’15 publikujemy w całości poniżej (pisownia oryginalna).

„Szanowni Państwo,
wraca mi wiara w to, że można zmienić Polskę.
Przeczytałem część komentarzy i okazuje się, że jednak Polacy pamiętają jaką partią jest PSL i jakim człowiekiem jest Pan Hetman.
Dziękuję i wklejam kilka komentarzy.
Panie Hetman, bardziej kurewskiej partii nad PSL to nie ma. Zdradziliście Polskę, Polaków rolników, sprzedaliście Polskę, ograbiliście Polskę i oddaliście obcemu kapitałowi. Także nie pouczaj pan Kukiza, bo Kukiz zachował sie jak należy.
Ten spoko gość zasiadając na stołku marszałka województwa lubelskiego, w godzinach urzędowania podjeżdżał pod salon meblowy Black Red White w Lublinie i kazał kierowcy parkować na miejscu dla inwalidy, a kiedy ochrona zwracała mu uwagę to zasłaniał się pełnionym stanowiskiem. To ja mu zwracałem uwagę więc wiem co piszę
Wstydzić trzeba się za polityków biorących udział w rabowaniu Polski po 1989 roku. Zdrajcy, którzy chcą upadku naszego narodu najgłośniej oskarżają o innych o zdradę. Powinniśmy wstydzić się za tych co sprzedali za bezcen najbardziej dochodowe gałęzie przemysłu. Polacy obudźcie się zobaczcie kto stoi za tymi pseudo elitami , które wywierają presje na opinie publiczną, kto ich finansuje.
Obywatelu hetman, PSL a właściwie zsl to taka partyjka, która każdemu obciągnie byle być u koryta. Przypominam wybory samorządowe taj dla przypomnienia. Jak była okazja zakończyć ten cyrk z teczkami znalazł się Pawlak itd. Itd….
Znamy Pana Hetmana i jego czyny. Lepiej milczeć…
PSL to dopiero obciach partia która zawsze sprzedawała się dla stołków i sowitych apanaży. Nie ma opcji politycznej z którą PSL dla korzyści finansowych nie wszedł by w koalicję. Powinna zniknąć ze sceny wraz z platformą bo wystarczy już tych żenujących wartości
Za to co robił PSL przez ostatnie 10 lat powinni chodzić z papierowymi torbami na głowie.
Hetman że swoją partia zawsze jako przystawka, zawsze robili to co im kazali i on mówi o twarzy
Tyle lat PSL z komuchami mieszali w Polsce i jakoś maseczek nie noszą, a mają czego się wstydzić. Naród pamieta.
niech Hofman opowie jak Osl sprzedał przetwórnie owoców na zachód-i polscy sadownicy nie mogli sprzedac swoich owoców
Zaraz się Polskę ze śmiechu. PSL poucza jeszcze kogoś, że zagłosował zgodnie z tym co myśli. PSL to taki rzep co czepia się każdego ogona i jeszcze innych krytykuje. Razem z PO już tworzyli duet rozbiorowy.
niech Kosiniak od Kamyszów opowie jak pisal ustawy dla PO o podwyższeniu wieku emerytalnego i o okradzeniu OFE
A gdzie Pana twarz hsk pozwalacie szargać własną Ojczyznę
Wy przestańcie przepraszać, zacznijcie myśleć i nie o sobie a o Polsce.
O czym ty mówisz PSL to już z każdym się czepiała koryta tak zgniłej partii politycznej to nie ma
Układanki PSL z innymi w Sejmie bywały róże i zapewne będą. Na szczęście o wszystkim w następnych wyborach zadecydują zwykli ludzie, Polacy. Ocenią głównie wiarygodność, a tej nie macie. Wystarczy śledzić wasze sondaże od wielu miesięcy
Wy I wasza partia byliście w koalicji że wszystkimi.
hETMAN niech spojrzy w tył i przypomni sobie z kim się bratali w przeszłości, byli tam gdzie mieli trochę trochę władzy, ,chociaż wykonywali tam tylko czarną robotę
Hetman ma czelność mówić o przyzwoitości. Oni nic nie pamiętają.
WyPOwiedział się o korupcji POlitycznej znawca tematu – jakiś Hetman który siedzi na konfiturach w Brukseli – buahahhahahahahaha – PSL to znana firma która była w wszystkich konfiguracjach politycznych za …… stanowiska w ministerstwach i spółkach Skarbu Państwa – dzisiaj umoczony Hetman udaje dziewicę – buhahhahahhahhahaahahahaha – no tego to nawet Bareja by nie wymyślił
Tylko dlatego że ma inne poglądy ma się wstydzić, przepraszać czy od razu ogolicie go na łyso??? Taki postępowy PSL??? Lata z komichami a teraz inni mają się wstydzić???
Demokracja jest wtedy kiedy rządzi PO i PSL, trójpodział władzy to Rzeplinski Komorowski i Tusk
Panie Hetman daj spokój….
Pani Herman Mały a kim pan jest, że poucza Pana Kukiza,. Wy jak marionetka. Raz z tym raz z innym chośby …………….. i z Palikotem . To już was styl bycia w parlamencei. Psedo rolnicy !!!!!!!!!
maseczki? a wy to powinniście w worach pokutnych na zawsze pozostać,tak wy, psl i po
Niech przeprosi za koalicję, z PO. Bardziej sprzedajnej, i zakłamanej partii od PSL nie znam.”

Źródło: Facebook

Udostępnij:

Karol Kwiatkowski

Wiceprezes Zarządu Fundacji "Będziem Polakami" - wydawcy Naszej Polski. Dziennikarz, działacz społeczny i polityczny.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Koszyk