Kwartalnik

Karol Kwiatkowski16 sierpnia, 20217 min

Trzeci numer kwartalnika Nasza Polska

Drugi w tym roku – a trzeci w ogóle – kwartalnik Nasza Polska jest zdominowany przez jeden temat: epidemię, szczepienia, choroby. Trudno jednak, żeby było inaczej, skoro cały świat żyje tym jednym zagrożeniem. Nasi autorzy próbują znaleźć odpowiedź na pytanie, czy można lepiej, skuteczniej, efektywniej zapewnić zdrowie i bezpieczeństwo? Życzę miłej lektury, Magdalena Targańska

Pobierz kwartalnik Nasza Polska nr 3 (2/2021)

Publikujemy także fragment książki, która będzie dotyczyła tematu dotychczas omijanego przez historyków, badaczy i zwykłych pasjonatów historii. Kwestia szczepień więźniów obozów koncentracyjnych i testowania na nich szczepionek przez Niemców, na zlecenie koncernów farmaceutycznych do dzisiaj dominujących na tym rynku, nie była dotychczas głównym tematem żadnego opracowania. To, które przygotowujemy, będzie pierwsze. Chcemy wydać książkę po polsku i po angielsku, tak żeby cały świat poznał prawdę. Prosimy o pomoc, bo wyzwanie jest bardzo poważne – więcej informacji na ostatnich stronach kwartalnika.

Drugi numer kwartalnika Nasza Polska

To już kolejny numer naszego kwartalnika, który możemy wydać dzięki Państwa obecności. Przygotowując każdy artykuł mamy na względzie, że tworzymy portal dla niezwykłych ludzi, którzy chcą wiedzieć więcej i którzy nie poprzestają na powierzchownych informacjach chwytanych w przelocie.

Pobierz kwartalnik nr 2 (1/2021)

Państwa obecność na naszym portalu to wyzwanie i zarazem satysfakcja, że dajemy Wam ciekawą, przydatną i rzetelną wiedzę oraz wyważone, bezstronne analizy. Nie stronimy także od wyrazistych opinii, z jakich słyną nasi publicyści. Chcemy inspirować do dyskusji, bo nic tak nie szkodzi prawdzie jak wygłaszane ex cathedra truizmy.

Liczę na to, że kolejny numer kwartalnika „Nasza Polska” spełni Państwa oczekiwania.

W imieniu Wydawcy, życzę miłej lektury,
Magdalena Targańska

 

Pierwszy numer kwartalnika Nasza Polska

Portal z natury rzeczy jest tymczasowy. To niczym średniowieczne opowieści snute w przydrożnych zajazdach: żyją tyle, ile w drganie gęstego od dymu i emocji powietrza nad stołem. Internet dał nam przestrzeń i możliwości, ale zabrał trwałość. Informacje stały się niusami, a analizy – ledwo opiniami.

Portal NaszaPolska.pl jest jednak czymś zdecydowanie więcej niż tylko hubem informacyjnym, to również źródło publicystyki – wywiadów, analiz, felietonów, pogłębionych refleksji nad światem, życiem i kondycją dzisiejszego człowieka myślącego.

Pobierz kwartalnik nr 1 (4/2020)

Z tych właśnie powodów zdecydowaliśmy się na uwiecznienie najbardziej uniwersalnych tekstów publikowanych na łamach portalu w formie kwartalnika dostępnego dla czytelników – jakżeby inaczej – online oraz w wersji klasycznej, papierowej.

W imieniu Redakcji, zapraszam do lektury!
Paweł Skutecki

Udostępnij:

Karol Kwiatkowski

Wiceprezes Zarządu Fundacji "Będziem Polakami" - wydawcy Naszej Polski. Dziennikarz, działacz społeczny i polityczny.

Leave a Reply

Koszyk

Related Posts