ZagranicaW. Brytania/ The Daily Expose: Po szczepionkach umiera więcej osób niż z powodu koronawirusa

Karol Kwiatkowski23 lipca, 20219 min

Dane opublikowane przez Public Health Scotland dowodzą, że szczepionki przeciwko Covid-19 zabijają więcej ludzi niż rzekoma śmiertelność samego wirusa Covid-19 – czytamy w The Daily Expose. 

Artykuł napisała dr Maggie Zhou, genetyk. Maggie Zhou od ponad 15 lat prowadzi kursy ekonomii i strategii dla studentów BBA, MBA i kadry kierowniczej. W 2019 roku otrzymała nagrodę Neary Teaching Excellence Award za program doktorski. Przed dołączeniem do University of Michigan wykładała mikroekonomię i ekonomię międzynarodową na University of Maryland jako adiunkt. Posiada tytuł inżyniera z Shanghai Jiaotang University, MBA z University of Maryland oraz doktorat z University of Michigan, gdzie otrzymała również stypendium Gerald and Lilian Dykstra za doskonałe nauczanie jako doktorantka.

Szkocja

Według danych opublikowanych przez NHS na temat zgonów związanych z Covid-19 od początku „pandemii” do 10 czerwca 2021 r. (15 miesięcy) w Wielkiej Brytanii odnotowano 87 253 zgony w ciągu 28 dni od pozytywnego testu. Spośród nich tylko 3591 zmarło z powodu samego Covid-19, reszta miała choroby współistniejące – podaje dane statystyczne w Wielkiej Brytanii portal.

Zhou zwraca uwagę, że należy pamiętać, iż szpitale zasadniczo nakazują testy przed leczeniem każdego pacjenta z powodu jakiejkolwiek choroby, a NHS stosuje niewiarygodnie wysoki próg cyklu 45 PCR. Zdaniem naukowca te „dwie sztuczki” zapewniają, że bardzo wysoki odsetek pacjentów, którzy wkrótce umrą, a przetestowano ich jako „pozytywny”, liczy się do rządowych statystyk zgonów związanych z COVID-19.

Zhou uważe, że próg cyklu powinien być znacznie poniżej 30, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że protokół PCR WHO, który stosowany jest powszechnie na świecie, został całkowicie zdyskredytowany protokołem Drosten. Ponadto, gdy obszar ma niską częstość występowania wirusa, prawie wszystkie pozytywne wyniki są fałszywie dodatnie, nawet bez uwzględnienia słabego projektu PCR.

USA

Pisał o tym również The New York Times, który przeanalizował dane z testów PCR zebrane przez urzędników w Massachusetts, Nowym Jorku i Nevadzie i ustalił, że nawet 90% osób, które uzyskały wynik pozytywny, nie miało wirusa lub był wirus był w tak znikomej ilości, że nie stanowiło to żadnego zagrożenia. Co więcej: „Większość z tych osób prawdopodobnie nie jest zakazała”. Dziennikarz Jon Rappoport mówi, że test PCR jest tak czuły, że wychwytuje niewielkie ilości wirusa, które nie mogą zaszkodzić pchłom – i nazywa się to „pozytywnym” testem. Miliony ludzi są oznaczone jako „pozytywni/zainfekowani”, a są nosicielami tak małej ilości wirusa, że żadna krzywda nie stanie się ani im, ani nikomu, z kim mieli kontakt.

Wielka Brytania

Zgodnie z raportemopublikowanym przez Public Health Scotland, od 17 grudnia 2020 r. do 10 czerwca 2021 r. (mniej niż 6 miesięcy), zmarły tylko w Szkocji 5522 osoby w ciągu 28 dni od otrzymania dawki Covid-19 szczepionka. Zgodnie z polską definicją są to niepożądane odczyny poszczepienne.

Przypomnijmy czy jest NOP według polskiego prawa: to zaburzenie stanu zdrowia, które wystąpiło w okresie czterech tygodni po podaniu szczepionki. Wyjątkiem jest podanie szczepionki przeciwko gruźlicy. W tym przypadku kryterium czasowe jest dłuższe niż cztery tygodnie. Uogólniając zatem, niepożądany odczyn poszczepienny to pogorszenie stanu zdrowia (często chwilowe i łagodne), które wystąpi w określonym czasie po szczepieniu.

Ponieważ Public Health England nadal odmawia publikowania równoważnych statystyk dotyczących zgonów Zhou obliczyła hipotetyczną liczbę zgonów po szczepieniach w Anglii. Populacja Anglii jest ponad 10 razy większa niż w Szkocji (ponad 56 mln mieszkańców w porównaniu z 5,463 mln w Szkocji, według spisu z 2019 r.), więc przybliżone szacunki dotyczące osób, które musiały umrzeć –  według Zhou – w Anglii w ciągu 28 dni po otrzymaniu szczepionki przeciw Covid-19 (przy założeniu podobnej proporcji do Szkocji) wyniesie około 56 892 osób. Co daje nam łącznie w Szkocji i Anglii oszałamiającą liczbę 62 414 zgonów po szczepieniu (w ciągu 28 dni). Nie obejmuje to nawet zgonów poszczepiennych w Walii.

Oznacza to, że średnia miesięczna liczba zgonów w ciągu 28 dni od otrzymania szczepionki (62 414/6) wynosi około 179% średnich miesięcznych zgonów w ciągu 28 dni od „dodatniego” testu COVID (87 253/15) lub 79% wzrost śmiertelności z powodu szczepionki niż i tak już znacznie zawyżony śmiertelność z powodu wirusa. Należy wziąc pod uwagę, że większość osób testowanych jako „pozytywne” prawdopodobnie nie zachorowała.

Zhou zwara uwagą, że po szczepionkach umiera młodsza grupa demograficzna niż na skutek wirusa, który w przeważającej większości uśmiercił osoby starsze i schorowane. Według naukowca szczepionki „zabiły wielu pracowników służby zdrowia w kwiecie wieku”. A rząd wyraźnie chce zaszczepić wszystkich tym śmiertelnym „środkiem zapobiegawczym”, w tym nasze dzieci.

Zhou twierdzi, że wszystkie rządy chowają statystyki dotyczące zgonów poszczepiennych tak mocno, jak tylko mogą. To, co zrobiła Public Health Scotland, wydaje się być anomalią. Nie znam żadnego innego rządu, który udostępnia te ważne informacje. Najwyraźniej intencją jest obwinianie za zgony poszczepienne nowego wariantu wirusa.

Należy podkreślić, że wyliczenia przedstawione powyżej są czysto hipotetyczne i nie mają potwierdzenia w oficjlanych angielskich danych, gdyż Public Health England odmawia udostępnienia statystyk dotyczących liczby zgonów w 28 dni po zaszczepieniu.

Źródło: The Daily Expose

Udostępnij:

Karol Kwiatkowski

Wiceprezes Zarządu Fundacji "Będziem Polakami" - wydawcy Naszej Polski. Dziennikarz, działacz społeczny i polityczny.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

dziewięć + 4 =