ZagranicaIndie/ Pozew przeciwko WHO za manipulacje epidemiczne

Karol Kwiatkowski10 lipca, 20215 min
Indyjskie Stowarzyszenie Adwokackie zwróciło się do premiera Indii, Narendra Modi, i szefa MSW Shaha o podjęcie kroków prawnych w stosunku do szefa WHO, Billa Gatesa, Marka Zuckerberga, Jacka Dorseya, Anthony Fauciego i innych w związku z licznymi manipulacjami epidemicznymi m.in. przez niewprowadzanie iwermektyny do powszechnego stosowania a promowanie szczepień.

Indyjskie Stowarzyszenie Adwokackie (IBA) pozwało 25 maja głównego naukowca WHO, dr Soumyę Swaminathana, oskarżając ją w 71-punktowym pozwie o spowodowanie śmierci obywateli Indii poprzez wprowadzenie ich w błąd na temat leku iwermektyny.

IBA twierdzi w liście do premiera, że „toksyczny filantrop” Bill Gates i jego sojusznicy z GAVI (Global Alliance for Vaccines and Immunization) uknuli spisek mający na celu stworzenie ustalonego rynku dla swoich szczepionek i innych leków i w tym spisku dołączyli do innych oskarżonych. Pozostali to dr Anthony Fauci, główny doradca medyczny prezydenta Stanów Zjednoczonych, Tedros Adhanom Ghebreyesus, dyrektor generalny WHO, dr Soumya Swaminathan, główny naukowiec WHO, Mark Zuckerberg, dyrektor generalny Facebooka, Jack Dorsey, dyrektor generalny Twittera , Steve Chen, Chad Hurley i Jawed Karim, YouTube (Google), Arvind Kejriwal i inni wymienieni w załączniku T13 lub ci, którym można by postawić zarzuty po przeprowadzeniu pełnego dochodzenia.

Adwokat Dipali Ojha, główny adwokat Indyjskiego Stowarzyszenia Adwokackiego, zagroziła postępowaniem karnym przeciwko dr Swaminathanowi „za każdą śmierć” spowodowaną przez jej akty popełnienia przestępstwa i zaniechania. Raport oskarżył Swaminathana o niewłaściwe postępowanie, wykorzystując swoją pozycję jako organu ds. zdrowia do realizacji programu specjalnych interesów przemysłu szczepionkowego.

Zarzuty obejmują również prowadzenie kampanii dezinformacyjnej przeciwko iwermektynie i wydawanie oświadczeń w mediach społecznościowych oraz głównego nurtu, aby wpłynąć na opinię publiczną przeciwko stosowaniu tego leku, pomimo istnienia dużych ilości danych klinicznych wskazujących na jego głęboką skuteczność zarówno w zapobieganiu, jak i leczeniu COVID- 19.

Adwokat Ojha oskarżył WHO i dr Swaminathana w punktach 60. i 61. o to, że wprowadzali w błąd Hindusów podczas pandemii, od noszenia masek po uniewinnienie Chin co do pochodzenia wirusa.

Dr Swaminathan została wezwana za jej nadużycie polegające na dyskredytowaniu iwermektyny w celu zachowania Indii dla przemysłu szczepionkowego i farmaceutycznego. Punkt 52 brzmi:

Wygląda na to, że celowo wybrałeś śmierć ludzi, aby osiągnąć swoje późniejsze cele, i jest to wystarczający powód do wszczęcia przeciwko tobie postępowania karnego.

IBA wnosi, aby wykonać test wykrywania kłamstw, test mapowania mózgu, test narkotykowy wszystkich głównych oskarżonych, takich jak dr Soumya Swaminathan, dr Randeep Guleria, pan Arvind Kejriwal, dr Tedros Adhanom Ghebreyesus, dr Anthony Fauci, Bill Gates, Mark Zuckerberg, Jack Dorsey i inni.

Źródło: www.indianbarassociation.in

 

Udostępnij:

Karol Kwiatkowski

Wiceprezes Zarządu Fundacji "Będziem Polakami" - wydawcy Naszej Polski. Dziennikarz, działacz społeczny i polityczny.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

2 × jeden =