LiteraturaNaukaRetoryka ruchów LGBT a fakty naukowe. Książka Wiktora Łysowa

Nasza Polska30 czerwca, 20213 min
Potrzebujemy Twojej pomocy, żeby wciąż tworzyć niezależne, wolne media. Jak możesz nam pomóc?

 

Za pomocą Pay Pal'a:
Za pomocą przelewu tradycyjnego:

 

Fundacja „Będziem Polakami”
ul. Podhalańska 3
85-123 Bydgoszcz
PKO BP PL04 1020 1462 0000 7902 0326 0783
Tytuł przelewu: darowizna na cele statutowe

Zasady naszej kultury, tradycji i wiary są łamane, a na dodatek odbywa się to na podstawie kłamstw przedstawianych jako tezy badawcze. Fakty medyczne są cenzurowane – twierdzi wydawnictwo 3DOM.

Wydawnictwo 3DOM po raz kolejny staje w obronie prawdy wydając pozycję opartą na faktach medycznych, a jest to „Retoryka ruchu LGBT w świetle faktów naukowych – Tom I” autorstwa Wiktora Łysowa. Związki między kobietą a mężczyzną zwieńczone małżeństwem i powołaniem na świat potomstwa istnieją od wieków, mając swoje podstawy w normach historycznych, kulturowych, psychologicznych czy biologicznych. Ruchy LGBT dążą do zupełnego przekształcenia obowiązującego porządku. Już teraz jednak każdy może zapoznać się z badaniami niezmanipulowanymi przez ideologów LGBT. Książka dostępna jest w regularnej sprzedaży: https://3dom.pro/18558-wiktor-lysow-retoryka-ruchu-lgbt-w-swietle-faktow-naukowych-tom-i.html . – Serdecznie polecamy tym, którzy poszukują faktów i nie sugerują się poglądami – zachęca wydawnictwo.

„Nie znajdujemy tu nienawiści do konkretnych osób, ale próbę zrozumienia problemu. Autor pyta, czy skłonności homoseksualne są wrodzone, czy też nabyte, i wykazuje, że nie istnieje coś takiego jak ,,homoseksualny gen”. Łysow zauważa, że wśród samej społeczności LGBT z krytycznymi komentarzami stykały się te osoby, które twierdziły, że ich orientacja jest wynikiem wyboru, a nie uwarunkowań biologicznych. Autor obala również mit o homoseksualizmie zwierząt oraz o tym, że osoby homoseksualne miałyby stanowić aż 10 % populacji” – pisze w przedmowie dr Anna Mandrela.

Udostępnij:

Nasza Polska

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

2 × 4 =