PolskaPetru: Wiele usług powinno być tylko dla zaszczepionych

Karol Kwiatkowski17 czerwca, 202124 min

Wiele usług powinno być dostępnych tylko dla tych zaszczepionych, z prostego powodu nie zarażają – napisał w mediach społecznościowych Ryszard Petru. 

„Nie jestem zwolennikiem aby szczepienia na covid były obowiązkowe. Ale jednocześnie wiele usług powinno być dostępnych tylko dla tych zaszczepionych – z prostego powodu – nie zarażają. Mogą się nie szczepić, ale na własne ryzyko a nie innych. Pozdrawiam wszystkich antyszczepionkowców trzymając kciuki na nawrócenie. Albo inaczej, zachęcając do głębszej analizy naukowej.” – czytamy na profilu Petru.
„Wrzuciłem wczoraj post informując o swej drugiej szczepionce jednocześnie pytając o co chodzi szczepionkowcom. No i burza w komentarzach. Niestety też spora agresja, co potwierdza moją tezę, że to już bardziej na religię zakrawa. W komentarzach mamy strach, niewiedzę, agresję, niepewność, spiskową teorię dziejów. Wydawało się, ze pandemia zmarginalizuje takie poglądy, a tu masz. Nie jestem zwolennikiem aby szczepienia na covid były obowiązkowe. Ale jednocześnie wiele usług powinno być dostępnych tylko dla tych zaszczepionych – z prostego powodu – nie zarażają. Mogą się nie szczepić, ale na własne ryzyko a nie innych.
Pozdrawiam wszystkich antyszczepionkowców trzymając kciuki na nawrócenie. Albo inaczej, zachęcając do głębszej analizy naukowej.” – napisał Petru.
Ryszard Jerzy Petru to polski ekonomista i polityk. Przewodniczący Towarzystwa Ekonomistów Polskich w latach 2011–2015. Poseł na Sejm VIII kadencji, założyciel i w latach 2015–2017 przewodniczący partii Nowoczesna, w 2018 współzałożyciel partii Teraz!.
Udostępnij:

Karol Kwiatkowski

Wiceprezes Zarządu Fundacji "Będziem Polakami" - wydawcy Naszej Polski. Dziennikarz, działacz społeczny i polityczny.

2 komentarze

 • Spiderman

  17 czerwca, 2021 at 11:08 am

  Jesteś Pan Dyskryminujacym Nieukiem .Zaszczepieni również zarażają i dopiero będą mieli problemy na kolejną zmutowana grypę covid 25 hehe.Tragedia i wstyd !!Ciekawe czy wziąłeś pan ta podejrzana nieprzetestowaną szczepionkę ?!Karma do Ciebie wróci już niedługo !!

  Odpowiedz

 • Hofer

  17 czerwca, 2021 at 1:20 pm

  To ten zjeb jeszcze żyje?

  Odpowiedz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

13 + 2 =