PolskaWyborcza: Zaszczepienie jako wejściówka to nie segregacja, ale ochrona zdrowia i życia

Karol Kwiatkowski11 czerwca, 202122 min

Czy odmawianie wstępu na festiwale, koncerty i inne masowe imprezy osobom niezaszczepionym to segregacja ludzi, szczepionkowy apartheid? – zastanawia się Gazeta Wyborcza.

Wyborcza przypomina oświadzczenie Kultu, że nie będzie brał udziału w koncertach, które są zamknięte dla niezaszczepionych.

Jednak już niektóre festiwale, np. FEST Festiwal i Pol’and’Rock Jurka Owsiaka będą dostępny tylko dla tych, którzy szczepionki przeciw COVID-19 przyjęli.

„Zatem zakaz wstępu dla niezaszczepionych nie jest żadną segregacją. Bo każdy, kto chce, może się bez problemu zaszczepić. I tym samym uzyskać wstęp” – czytamy w Wyborczej.

Według Wyborczej tym, którzy świadomie odmawiają szczepień trzeba dać raz po raz do zrozumienia: albo się szczepisz i stajesz się dla swej społeczności znacznie mniej groźny, albo musimy ją od ciebie – jako bardzo prawdopodobnego zagrożenia – izolować ile się da.

Żródło: Gazeta Wyborcza

 

Udostępnij:

Karol Kwiatkowski

Wiceprezes Zarządu Fundacji "Będziem Polakami" - wydawcy Naszej Polski. Dziennikarz, działacz społeczny i polityczny.

2 komentarze

 • Madrala

  11 czerwca, 2021 at 2:23 pm

  To jest Wbrew Prawom Demokracji Łamiecie Prawo!!Czemu nie wystarczy test na Grypę Covid że się ma Antyciala co ?!Gdzie tu Logika i o jakim bezpieczeństwem tu Piszecie?!Widać że jesteście Sponsorowani przez Giganty Farmceuntyczne ale Spoko Ludzie Mądrzeją i ich Biznesy Padną po jakimś Czasie!!A 4 fala pokarze jak chronią Szczepionki hehe!!😜

  Odpowiedz

 • Bunia

  12 czerwca, 2021 at 5:55 am

  „Zatem zakaz wstępu dla niezaszczepionych nie jest żadną segregacją. Bo każdy, kto chce, może się bez problemu zaszczepić. I tym samym uzyskać wstęp” – czytamy w Wyborczej.– wiekszej bzdury nie słyszałam 🤦‍♀️ realizuja poprostu swój plan, gdzie było napisane że pod pretekstem ochrony zdrowia i życia, będą wdrażać swoje chore pomysły w tym szczepienie bezsensowne bo na wirusa są leki i nie trzeba sie szczepić, ale że mają to zaplanowane, to trzeba przyjąć znak bestii biblijny, bo czym jest ten kid ktory po sie dostaje?w Bibli jest napisane bez niego nie bedziesz mógł nic sprzedać i kupić….

  Odpowiedz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

jeden × 1 =