KulturaPolskaPolsat SuperHit Festiwal 2021/ Sektory tylko dla zaszczepionych

Karol Kwiatkowski11 czerwca, 20212 min
Potrzebujemy Twojej pomocy, żeby wciąż tworzyć niezależne, wolne media. Jak możesz nam pomóc?

 

Za pomocą Pay Pal'a:
Za pomocą przelewu tradycyjnego:

 

Fundacja „Będziem Polakami”
ul. Podhalańska 3
85-123 Bydgoszcz
PKO BP PL04 1020 1462 0000 7902 0326 0783
Tytuł przelewu: darowizna na cele statutowe

Do Opery Leśnej w Sopocie, po lockdownie wprowadzonym ze względu na pandemię koronawirusa, wraca Polsat SuperHit Festiwal. 25 i 26 czerwca na scenie wystąpią m.in. Beata Kozidrak i Bajm, Kayah, Andrzej Piaseczny, IRA, Enej oraz gwiazdy kabaretu. Organizator wprowadza segregację sanitarną i podział na sektory dla osób zaszczepionych i niezaszczepionych.

Jak poinformowała w piątek rzeczniczka prasowa Bałtyckiej Agencji Artystycznej BART/Opera Leśna Monika Ostrowska, na widowni – zgodnie z obowiązującym reżimem sanitarnym – dostępnych będzie 50 procent miejsc, a także dodatkowe miejsca dla osób zaszczepionych przeciwko COVID-19.

Oragnizator informuje, że na terenie obiektu udostępnione będą sektory wyłącznie dla osób zaszczepionych przeciw COVID-19. Weryfikacja będzie odbywać się przy wejściu na imprezę na podstawie ważnego kodu QR,
potwierdzającego otrzymanie wymaganej ilości dawek szczepienia. Organizator ma prawo odmówić wstępu na imprezę osobom, które zakupiły bilet w sektorach dla zaszczepionych ale nie przejdą pozytywnie weryfikacji kodu QR.

Udostępnij:

Karol Kwiatkowski

Wiceprezes Zarządu Fundacji "Będziem Polakami" - wydawcy Naszej Polski. Dziennikarz, działacz społeczny i polityczny.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

one × three =