PolskaJarosław Kaczyński apeluje do antyszczepionkowców

Nasza Polska5 czerwca, 202132 min

Prezes Jarosław Kaczyński na antenie Radia Rzeszów mówił o szczepieniach przeciwko COVID-19. Jak relacjonuje redakcja wPolityce, prezes PiS zwrócił się bezpośrednio do przeciwników szczepień namawiając ich na zmianę zdania, bo inaczej „jest nieprzyjemna alternatywa”. 

Jarosław Kaczyński przekonywał, że jeśli się nie zaszczepimy w odpowiednio wysokim procencie, to epidemia z całą pewnością wróci. „Może wrócić jeszcze bardziej zjadliwa i bardziej groźna niż dotychczas” – ostrzegał prezes PiS słuchaczy Radia Rzeszów przypominając, że „były oddziały szpitalne, gdzie umarło na przykład 27,5 procent pacjentów”. 

Prezes Kaczyński zwrócił się bezpośrednio do osób przeciwnych szczepieniom. Pojawiły się wówczas dość niejasne słowa na temat… KGB: „Chciałbym wszystkim, którzy nie chcą się szczepić, którzy wierzą w tę rozpoczętą w latach 80. przez KGB (…) operację, żeby się zastanowili, bo szczepienia są konieczne”. Jarosław Kaczyński przekonywał, że szczepienia są bezpieczne i skuteczne: „Szczepionki są skuteczne. To dzisiaj już widzimy. Zakażeń jest bardzo niewiele, sto razy mniej niż u szczytu, ale ciągle może to wybuchnąć”. 

Udostępnij:

Nasza Polska

3 komentarze

 • Hofer

  5 czerwca, 2021 at 8:50 pm

  Stary psychopata, wszędzie widzi kgb.

  Odpowiedz

 • Mik

  6 czerwca, 2021 at 2:59 pm

  Kaczyński wierzy przekupionym „ekspertom” z tytułami naukowymi.
  A przecież pamiętamy że dyplomy z wyższym wykształceniem rozdawane były za darmo członkom PZPR, a później w okresie przemiany można było je zamówić i kupić na targowiskach. I tak powstali dzisiejsi eksperci służby zdrowia. Sam bylem u lekarza (?) który posłuchał mnie, a pozniej na kolanach pod stołem przeglądał gruba książkę zanim wypisal recepte.
  Szczepionki są bezpieczne i skuteczne?
  Tego jeszcze nikt nie wie, bo na razie mają czasowe zezwolenie na czas ich badań, które zakończą się dopiero w 2024 r. No więc Kaczyński, sam się zaszczep teraz, a ja poczekam z decyzja do 2024 r.

  Odpowiedz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

19 − 13 =