Kaczyński: Ewa Leniart jest szansą dla Rzeszowa; to jedyna kandydatka PiS na prezydenta tego miasta

Karol Kwiatkowski4 czerwca, 202112 min

Wojewoda podkarpacki Ewa Leniart jest jedyną kandydatką PiS na prezydenta Rzeszowa, jest szansą dla tego miasta – powiedział wicepremier, szef PiS Jarosław Kaczyński, który w piątek gościł na Podkarpaciu.

„Chcę bardzo mocno podkreślić, bo są pewnego rodzaju nieporozumienia w tej sprawie, pani Ewa Leniart, wojewoda podkarpacki, jest kandydatem PiS. Jest jedynym kandydatem PiS. Żeby to było jasne dla każdego” – zaznaczył Kaczyński, który odwiedził w piątek Rzeszów, by wesprzeć Ewę Leniart w ostatnich dniach kampanii wyborczej.

Kaczyński powiedział też, że Leniart jest szansą dla Rzeszowa na to, „aby to wszystko, co rzeszowianom się podobało było kontynuowane, ale żeby zniknęły zjawiska, które rzeszowianom już od jakiegoś czasu się nie podobały”.

„Dlatego głosowanie na Ewę Leniart jest nie tylko wyrazem pewnego poglądu na Polskę, ale jednocześnie wyrazem nadziei na lepszy Rzeszów, na to świetnie rozwijające się miasto, które wielu imponuje” – zaznaczył Kaczyński.

Szef PiS zwrócił się też z prośbą do rzeszowian o głosowanie na Ewę Leniart. (PAP)

Udostępnij:

Karol Kwiatkowski

Wiceprezes Zarządu Fundacji "Będziem Polakami" - wydawcy Naszej Polski. Dziennikarz, działacz społeczny i polityczny.

One comment

  • Sami swoi, Braun, Leniart, Kałczyński*.

    4 czerwca, 2021 at 5:19 pm

    A’propos, nie lepiej samemu ujawnić swoje pochodzenie, panie JK, niż czekać aż zrobi to Warszawska Gazeta? Już wiadomo kto zacz twój pupil Kurski, to Bernstein. A ty, Kałczyński*, jak masz de domo?

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Koszyk