MuzykaPolskaFEST Festiwal wyłącznie dla zaszczepionych

Karol Kwiatkowski2 czerwca, 202112 min

Festiwal może się odbyć wyłącznie dla osób zaszczepionych – poinformowali w mediach społecznościowych organizatorzy FEST Festiwalu w Chorzowie, który odbędzie się w dniach 11-14 sierpnia 2021.

Karnet 4-dniowy kosztuje 499 zł, a bilet jednodniowy 229 zł. Jednak nie wszyscy fani muzyki będą mogli skorzystać z tej oferty. Organizatorzy wpuszczą tylko osoby zaszczepione.
„Zadajecie nam dużo pytań na temat tego, czy FEST Festival 2021 się odbędzie. Na chwilę obecną działamy zgodnie z założonym planem, a wszyscy ogłoszeni przez nas artyści są potwierdzeni i pojawią się w Parku Śląskim w Chorzowie, w dniach 11-14 sierpnia 2021. Podczas dzisiejszej konferencji prasowej Minister Zdrowia potwierdził informację, że osoby zaszczepione przeciwko COVID-19 nie wliczają się w ustalone limity obowiązujące podczas imprez masowych, co za tym idzie na dzień dzisiejszy, festiwal może się odbyć wyłącznie dla osób zaszczepionych” – czytamy w oświadczeniu opublikowanym przez organizatorów tegorocznego FEST Festiwalu.

 

Udostępnij:

Karol Kwiatkowski

Wiceprezes Zarządu Fundacji "Będziem Polakami" - wydawcy Naszej Polski. Dziennikarz, działacz społeczny i polityczny.

Jeden Komentarz

  • jakub

    2 czerwca, 2021 at 10:00 pm

    cóż…łaski bez…tak to się chyba mówiło w przedszkolu. Czy to początek…końca?

    Odpowiedz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

trzy × trzy =