Sklepy Kaufland będa czynne w każdą niedzielę

We wszystkich sklepach Kaufland w całej Polsce działać będę usługi pocztowe. Oznacza to, że placówki mogą być czynne także w niedziele z zakazem handlu – infomuje portal Wirtulane Media.

Sieć Kaufland posiada 227 sklepów na terenie Polski, z czego100 od marca zeszłego roku świadczyło usługi pocztowe. Firma podała, że od marca ub.r. do 23 maja br. jej klienci w tych placówkach nadali i odebrali przy okazji zakupów ponad 71 tys. paczek.

Wdrożenie usług pocztowych pozwala sklepom na prowadzenie działalności również w niedziele niehandlowe, niezależnie od wielkości placówki – taką funkcję mogą pełnić zarówno sklepy osiedlowe, jak i duże dyskonty czy hipermarkety – czytamy na portalu.

– Od wielu lat misją sieci Kaufland jest ułatwianie klientom codziennych zakupów. Konsekwentnie stawiamy na koncept one-stop-shopping, dając kupującym dostęp do szerokiego wachlarza usług i produktów najemców naszych pasaży. Mamy świadomość, że to właśnie możliwość zrobienia kompleksowych zakupów oraz załatwienia wielu innych spraw w jednym miejscu, znacznie zwiększa komfort klientów. Dotyczy to także usług pocztowych – mówi Marcin Łojewski, członek zarządu Kaufland Polska.

Kaufland to kolejna sieć handlowa, której sklepy jako placówki pocztowe mogą być czynne we wszystkie niedziele. Od kilku lat taki status mają Żabki i od niedawna sklepy sieci PoloMarket.

Źródło: Wirtualne Media

Udostępnij:

Karol Kwiatkowski

Wiceprezes Zarządu Fundacji "Będziem Polakami" - wydawcy Naszej Polski. Dziennikarz, działacz społeczny i polityczny.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

1 × 3 =