WiadomościW GOOGLE MAPS SPRAWDZIMY CENY PALIW

Karol Kwiatkowski28 kwietnia, 20212 min
Potrzebujemy Twojej pomocy, żeby wciąż tworzyć niezależne, wolne media. Jak możesz nam pomóc?

 

Za pomocą Pay Pal'a:
Za pomocą przelewu tradycyjnego:

 

Fundacja „Będziem Polakami”
ul. Podhalańska 3
85-123 Bydgoszcz
PKO BP PL04 1020 1462 0000 7902 0326 0783
Tytuł przelewu: darowizna na cele statutowe

Google Maps to najpopularniejsza aplikacja mobilna z mapami. Jest aktualizowana na bieżąco i oferuje coraz więcej przydatnych funkcji. Po dodaniu funkcji ostrzegania przed fotoradarami, Google postanowiło jeszcze bardziej usprawnić swoją aplikację. Funkcja sprawdzania cen paliw zaczęła pojawiać się u użytkowników – informuje portal Mens Word. 

Po wdrożeniu funkcji ostrzegania przed fotoradarami i patrolem policji przyszła pora na nową, bardzo ciekawą funkcję. Google Maps pozwoli na sprawdzenie cen paliw bezpośrednio z interfejsu aplikacji. Na chwilę obecną funkcja ta jest dostępna na wybranych stacjach, jednak jej zasięg z czasem będzie rósł. Jest to ukłon w stronę kierowców. Teraz będziemy mogli przeglądnąć stacje, na których paliwo jest najtańsze i natychmiastowo wyznaczyć do nich trasę – czytamy na portalu.

Portal zaznacza, że nowa funkcja Google Maps dostępna jest dla wybranych użytkowników. Niebawem powinno się to zmienić. Funkcja ta działa na systemach Android i iOS. Pojawiła się także na Android Auto, więc to samo powinno stać się w przypadku Apple CarPlay.

Źródło: Mens Word

Udostępnij:

Karol Kwiatkowski

Wiceprezes Zarządu Fundacji "Będziem Polakami" - wydawcy Naszej Polski. Dziennikarz, działacz społeczny i polityczny.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

11 + czternaście =