PolskaWielkanocne życzenia ministra kultury, dziedzictwa narodowego i sportu Piotra Glińskiego

Karol Kwiatkowski3 kwietnia, 20212 min
Potrzebujemy Twojej pomocy, żeby wciąż tworzyć niezależne, wolne media. Jak możesz nam pomóc?

 

Za pomocą Pay Pal'a:
Za pomocą przelewu tradycyjnego:

 

Fundacja „Będziem Polakami”
ul. Podhalańska 3
85-123 Bydgoszcz
PKO BP PL04 1020 1462 0000 7902 0326 0783
Tytuł przelewu: darowizna na cele statutowe

Po raz kolejny przychodzi nam spędzać Wielkanoc w trudnych, bo naznaczonych walką z pandemią, okolicznościach. Wierzę jednak, że zbliżające się tygodnie i miesiące będą czasem powrotu do społeczno-gospodarczej normalności – podkreślił wicepremier, minister kultury Piotr Gliński w życzeniach wielkanocnych.

W sobotę na stronie Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu opublikowane zostały życzenia świąteczne szefa resortu kultury.

„Święta Wielkiej Nocy to piękny, symboliczny czas. Celebrujemy Zmartwychwstanie Pańskie – zwycięstwo Jezusa nad grzechem i śmiercią. To najważniejsze wydarzenie dla chrześcijan, które wypełnia nas radością i nadzieją. Tej nadziei bardzo teraz potrzebujemy” – podkreślił wicepremier Gliński.

Przypomniał, że „po raz kolejny przychodzi nam spędzać Wielkanoc w trudnych, bo naznaczonych walką z pandemią, okolicznościach”. „Wierzę jednak, że zbliżające się tygodnie i miesiące będą czasem powrotu do społeczno-gospodarczej normalności. Pomoże nam w tym – wierzę, że o tym pamiętamy – inny, najważniejszy wyznacznik naszej wiary – miłość. Miłość, solidarność i odpowiedzialność wobec wszystkich w naszej wspólnocie” – wskazał minister kultury.

„Życzę Państwu zdrowia, pogody ducha i wiary w lepsze jutro. Spokojnych, odpowiedzialnych, bezpiecznych i przepełnionych miłością Świąt Wielkiej Nocy. Wszystkiego dobrego” – powiedział Gliński.(PAP)

autor: Katarzyna Krzykowska

Udostępnij:

Karol Kwiatkowski

Wiceprezes Zarządu Fundacji "Będziem Polakami" - wydawcy Naszej Polski. Dziennikarz, działacz społeczny i polityczny.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

2 + sześć =