PolskaKoszmarny finał alienacji rodzicielskiej? Matka zabiła siebie i dwójkę dzieci

Paweł Skutecki30 marca, 202112 min
W Kopkach, na Podkarpaciu, doszło do koszmarnego wydarzenia. Matka miała zabić dwoje swoich dzieci, a następnie odebrać sobie życie. O zdarzeniu informują lokalne media. Ze zdjęć Polskiej Agencji Prasowej wynika, że na miejscu pracują policjanci pod nadzorem prokuratora. 
Do tragedii doszło dzisiaj po południu w Kopkach, koło Rudnika nad Sanem. Jak poinformowała TVP, prokuratura nie podaje żadnych informacji oprócz tego, że „doszło do zdarzenia o charakterze kryminalnym” i trwają obecnie czynności „niecierpiące zwłoki”.
Lokalne media podają natomiast, że do tragedii miało dojść po tym, jak po dzieci przyszedł w towarzystwie kuratora sądowego i z nakazem sądu ich ojciec. Kobieta miała według tych źródeł zaatakować nożem kuratora sądowego, a następnie zamknęła się z dziećmi w łazience. Kiedy ojcu udało się sforsować drzwi zastał zwłoki kobiety i dwójki dzieci.
Udostępnij:

Paweł Skutecki

Jeden Komentarz

  • ndrparwr

    31 marca, 2021 at 10:49 am

    System prowadzi do konfliktu i go zaostrza, KRIo jest nawet niezłe – kwestia właściwego i w ogóle stosowania przez sądy rodzinne…
    Z całym szacunkiem dla pań ale orzekanie w imię postępującego feminizmu będzie sytuację zaogniał. Ale może przykaz z góry, że społeczeństwo ma być słabe i w braku zaufania do Państw…

    Odpowiedz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

2 + osiemnaście =